Угорщина шантажує Україну, а Зеленський від цієї проблеми ховається, - дипломат

Загострення у відносинах з Угорщиною потребує безпосередньої уваги українського президента Володимира Зеленського. Про це повідомив заступник міністра закордонних справ України у 2014 році, дипломатичний радник прем'єр-міністра в 2015 - 2016 роках Данило Лубківський, зазначають Патріоти України.

"У такому складному, гарячому процесі принципово важлива лідерська роль глави держави. Тому що у нас саме глава держави, згідно з Конституцією, здійснює керівництво зовнішньоекономічною політичною діяльністю. Але, на жаль, Зеленський ховається від проблем, ми бачимо це і в інших випадках", - зазначає Лубківський.

"У даній ситуації він має усвідомити цю проблему; зрозуміти, що від неї не можна ховатися, адже угорська сторона, по суті, шантажує Україну і блокує різні виміри нашого співробітництва, скажімо, з Північно-Атлантичним Альянсом. І якщо ховатися від цієї проблеми і надалі, вона може мати таке ж деструктивне значення, як і його промахи у внутрішній політиці", - додає він.

Нагадаємо, раніше СБУ провела на Закарпатті обшуки у функціонерів одного з місцевих благодійних фондів, перевіряючи інформацію про причетність іноземного фонду до діяльності, спрямованої на порушення державного суверенітету. Будапешт відразу відреагував, заявивши протест МЗС України і викликавши посла України в Угорщині.

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив, що "на жаль, в Україні і надалі основною політикою уряду залишається політика залякування угорської громади і антиугорськість".

1 грудня на тлі нового витка напруження між Україною та Угорщиною в український МЗС викликали угорського посла Іштвана Ійдярто.


Джерело: Цензор.НЕТ

Лаврову буде важко: Сенат США затвердив проукраїнського Ентоні Блінкена на посаду державного секретаря США

вівторок, 26 січень 2021, 21:19

Пан Блінкена послідовний прихильник надання Україні летальних озброєнь для захисту від російської агресії. Також він заявив про необхідність переглянути зовнішню політику, що проводилася адміністрацією Дональда Трампа, включаючи вихід з ядерної угоди з...

Назвав колаборанткою: Чорновіл вивів з себе Єгорову, вона влаштувала істерику (відео)

вівторок, 26 січень 2021, 21:14

Єгорова в ефірі спробувала повторити улюблений фейк російської пропаганди про те, що Майдан нібито був "переворотом". Чорновіл відреагував різко. "Слухайте, ну, це вже виходить за будь-які межі! (...) Не дає мені слова сказати! Тільки російська пропага...