
Угорщина не підтримає шостий пакет санкцій ЄС проти РФ у його нинішньому вигляді. Прем'єр країни Віктор Орбан назвав його "історичною помилкою", а також висловив упевненість у тому, що він підірве економічну безпеку країни. Сам пакет, серед іншого, включає нафтове ембарго проти Росії, передають Патріоти України.
Про це Орбан написав у листі до голови Єврокомісії Урсули фон дер Ляйєн, повідомляє Financial Times. У ньому він також стверджує: запропоновані заходи можуть спричинити подальше зростання цін на енергоресурси.
Окрім цього Орбан зазначив, що запропоновані санкції вимагають модернізації альтернативної інфраструктури постачання та повної реорганізації нафтопереробних потужностей Угорщини. А щоб перебудуватися, потрібні інвестиції, які, за його словами, зайві "і, отже, не можуть бути профінансовані на ринковій основі".
"Ні Угорщина, ні Євросоюз в цілому не готові вжити і реалізувати заходи, запропоновані Комісією. Через санкції [угорські] національні ресурси мають бути перерозподілені на надлишкові інвестиції в корисні копалини – а ЄС матиме достатньо фінансування для нас лише на папері", – написав Орбан. Крім того, він зазначив: якщо Єврокомісія наполягатиме на прийнятті своєї пропозиції щодо запровадження нафтового ембарго проти Росії, то "їй доведеться нести повну відповідальність за історичний провал європейської інтеграції".
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...