Угорщина заявила, що не підтримає шостий пакет санкцій ЄС проти Росії - називала його "історичною помилкою"

Угорщина не підтримає шостий пакет санкцій ЄС проти РФ у його нинішньому вигляді. Прем'єр країни Віктор Орбан назвав його "історичною помилкою", а також висловив упевненість у тому, що він підірве економічну безпеку країни. Сам пакет, серед іншого, включає нафтове ембарго проти Росії, передають Патріоти України.

Про це Орбан написав у листі до голови Єврокомісії Урсули фон дер Ляйєн, повідомляє Financial Times. У ньому він також стверджує: запропоновані заходи можуть спричинити подальше зростання цін на енергоресурси.

Окрім цього Орбан зазначив, що запропоновані санкції вимагають модернізації альтернативної інфраструктури постачання та повної реорганізації нафтопереробних потужностей Угорщини. А щоб перебудуватися, потрібні інвестиції, які, за його словами, зайві "і, отже, не можуть бути профінансовані на ринковій основі".

"Ні Угорщина, ні Євросоюз в цілому не готові вжити і реалізувати заходи, запропоновані Комісією. Через санкції [угорські] національні ресурси мають бути перерозподілені на надлишкові інвестиції в корисні копалини – а ЄС матиме достатньо фінансування для нас лише на папері", – написав Орбан. Крім того, він зазначив: якщо Єврокомісія наполягатиме на прийнятті своєї пропозиції щодо запровадження нафтового ембарго проти Росії, то "їй доведеться нести повну відповідальність за історичний провал європейської інтеграції".

Російські окупанти атакували Одещину ракетами

четвер, 23 березень 2023, 23:52

Українська протиповітряна оборона знищила дві авіаційні ракети Х-59, якими російські окупанти атакували Одещину. Про це повідомляє оперативне командування "Південь", передають Патріоти України. "Близько 21:30 ворог намагався атакувати Одещину російськи...

Мав боротися... із відмиванням грошей: Сина російського генерала звільнили з впливової посади в Раді Європи

четвер, 23 березень 2023, 22:52

39-річний росіянин Ігор Небиваєв більше не є виконавчим директором програми Ради Європи по боротьбі з відмиванням грошей Moneyval після того, як ЗМІ пов’язали його батька з російською Службою зовнішньої розвідки. Про це повідомляється на сайті Ради Євр...