Угорщина заявила, що не підтримає шостий пакет санкцій ЄС проти Росії - називала його "історичною помилкою"

Угорщина не підтримає шостий пакет санкцій ЄС проти РФ у його нинішньому вигляді. Прем'єр країни Віктор Орбан назвав його "історичною помилкою", а також висловив упевненість у тому, що він підірве економічну безпеку країни. Сам пакет, серед іншого, включає нафтове ембарго проти Росії, передають Патріоти України.

Про це Орбан написав у листі до голови Єврокомісії Урсули фон дер Ляйєн, повідомляє Financial Times. У ньому він також стверджує: запропоновані заходи можуть спричинити подальше зростання цін на енергоресурси.

Окрім цього Орбан зазначив, що запропоновані санкції вимагають модернізації альтернативної інфраструктури постачання та повної реорганізації нафтопереробних потужностей Угорщини. А щоб перебудуватися, потрібні інвестиції, які, за його словами, зайві "і, отже, не можуть бути профінансовані на ринковій основі".

"Ні Угорщина, ні Євросоюз в цілому не готові вжити і реалізувати заходи, запропоновані Комісією. Через санкції [угорські] національні ресурси мають бути перерозподілені на надлишкові інвестиції в корисні копалини – а ЄС матиме достатньо фінансування для нас лише на папері", – написав Орбан. Крім того, він зазначив: якщо Єврокомісія наполягатиме на прийнятті своєї пропозиції щодо запровадження нафтового ембарго проти Росії, то "їй доведеться нести повну відповідальність за історичний провал європейської інтеграції".

Гауляйтер Запорізької області розмріявся про приєднання регіону до РФ і підписав "указ" - готують "референдум"

понеділок, 8 серпень 2022, 17:59

йські окупанти та колаборанти вирішили провести фейковий "референдум" на окупованих територіях Запорізької області. Відповідне розпорядження підписав гауляйтер Євген Балицький, передають Патріоти України. "Євген Балицький підписав розпорядження про про...

Працювала штурмова група: Захисники України показали кадри знищення позиції окупантів (відео)

понеділок, 8 серпень 2022, 17:44

Українські воїни продовжують винищувати російських окупантів. У мережі з'явилося відео знищення позиції росіян штурмовою групою Сумського партизанського загону. На "хороших росіян" українські партизани перетворили окупантів швидко і без зайвого шуму. ...