
Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто назвав "непрупустимим", що у російському підручнику їхню революцію 1956 року називають "фашистською", а угорських героїв - "фашистами". Про це угорський диплома сказав в інтерв'ю Magyar Nemzet, передають Патріоти України.
Він розповів, що це питання обговорив із міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим на полях сесії Генеральної асамблеї ООН. У відповідь Лавров сказав, що вони це сприймають як авторитетну заяву Путіна, який її ощвучив за кілька днів до їхньої зустрічі.
"Те, що люди, які відстоювали свободу та суверенітет Угорщини, є героями – це те, що ми навіть не хочемо обговорювати на жодному рівні, тому що це факт", – наголосив Сійярто.
Він додав, що Угорщина ніколи не матиме спільної позиції з Росією щодо минулого. "Як ми можемо мати спільну мову з тими, хто сприймає як визволення те, що ми сприймаємо як окупацію", - пожалівся Сійярто.
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...
Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...