
Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто назвав "непрупустимим", що у російському підручнику їхню революцію 1956 року називають "фашистською", а угорських героїв - "фашистами". Про це угорський диплома сказав в інтерв'ю Magyar Nemzet, передають Патріоти України.
Він розповів, що це питання обговорив із міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим на полях сесії Генеральної асамблеї ООН. У відповідь Лавров сказав, що вони це сприймають як авторитетну заяву Путіна, який її ощвучив за кілька днів до їхньої зустрічі.
"Те, що люди, які відстоювали свободу та суверенітет Угорщини, є героями – це те, що ми навіть не хочемо обговорювати на жодному рівні, тому що це факт", – наголосив Сійярто.
Він додав, що Угорщина ніколи не матиме спільної позиції з Росією щодо минулого. "Як ми можемо мати спільну мову з тими, хто сприймає як визволення те, що ми сприймаємо як окупацію", - пожалівся Сійярто.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...