
Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто назвав "непрупустимим", що у російському підручнику їхню революцію 1956 року називають "фашистською", а угорських героїв - "фашистами". Про це угорський диплома сказав в інтерв'ю Magyar Nemzet, передають Патріоти України.
Він розповів, що це питання обговорив із міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим на полях сесії Генеральної асамблеї ООН. У відповідь Лавров сказав, що вони це сприймають як авторитетну заяву Путіна, який її ощвучив за кілька днів до їхньої зустрічі.
"Те, що люди, які відстоювали свободу та суверенітет Угорщини, є героями – це те, що ми навіть не хочемо обговорювати на жодному рівні, тому що це факт", – наголосив Сійярто.
Він додав, що Угорщина ніколи не матиме спільної позиції з Росією щодо минулого. "Як ми можемо мати спільну мову з тими, хто сприймає як визволення те, що ми сприймаємо як окупацію", - пожалівся Сійярто.
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...