Угорських військових назвали "фашистами": Сійярто не сподобався підручник історії РФ

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто назвав "непрупустимим", що у російському підручнику їхню революцію 1956 року називають "фашистською", а угорських героїв - "фашистами". Про це угорський диплома сказав в інтерв'ю Magyar Nemzet, передають Патріоти України.

Він розповів, що це питання обговорив із міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим на полях сесії Генеральної асамблеї ООН. У відповідь Лавров сказав, що вони це сприймають як авторитетну заяву Путіна, який її ощвучив за кілька днів до їхньої зустрічі.

"Те, що люди, які відстоювали свободу та суверенітет Угорщини, є героями – це те, що ми навіть не хочемо обговорювати на жодному рівні, тому що це факт", – наголосив Сійярто.

Він додав, що Угорщина ніколи не матиме спільної позиції з Росією щодо минулого. "Як ми можемо мати спільну мову з тими, хто сприймає як визволення те, що ми сприймаємо як окупацію", - пожалівся Сійярто.

"Провів оптимістичну нараду": Зеленський анонсував "хороші далекобійні речі", які відчують окупанти (відео)

вівторок, 28 листопад 2023, 23:30

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. Про це він повідомив у вечірньому відеозверненні, передають Патріоти України. «Щойно провів засідання Ставки – особливе, тривале, детальне. Перше – фортифікац...

"Високооплачувана робота" вийшла боком: "Вагнерівець" у Казахстані отримав вирок за участь у війні проти України

вівторок, 28 листопад 2023, 22:43

У Казахстані суд відправив до в'язниці колишнього найманця ПВК «Вагнера». Він раніше воював проти ЗСУ на Бахмутському напрямку. Про це повідомляє казахстанська служба «Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода», передають Патріоти України. У березні цього року...