"Уявімо теоретично, що війська РФ якось опинилися біля кордонів Німеччини. Росіяни були б щасливі", - Олена Кудренко

"Пишуть, що треба розуміти настрої німців та позицію їх влади. Бо вони наче різняться. Тому буду писати саме за позицію влади Німеччини. Іспанія запропонувала передати нам танки - Німеччина відмовила. І навіть, як пише видання Spiegel, іспанці вибачилися перед Шольцем за те, що його потурбували", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Уявімо теоретично, що російські війська якось опинилися біля кордонів Німеччини. Спрацює НАТО чи ні - може й спрацює. Але якщо би росія підійшла до кордонів свого "друга Шольца" - то хіба в Німеччині не знайшлося що змародерити? Німецькі автівки на Ростов, коштовні годинники, німецькі дівчата... Зважаючи на цілі росіян у війнах - поряд з бажанням грабувати, у них був би суцільний пропагандистьський екстаз:
- Оо-о-о-о-о-!!!!!! Мы же гаварілі, что дайдєм до Бєрліна!!!! Мы дашлі!!!! Знай наших!!! Вы далжны бояться русскую армію!!!
Росіяни були би щасливі. Гнати газ до Німеччини і контролювати цю саму Німеччину - це ж бінго!
А що Україна, яка чекає ці нещасні 40 танків від Іспанії, якій не дала дозвіл Німеччина?
Мільйони наших загинули від фашистів. Сотні тисяч боролися на два фронти - і з фашистами, і з радянщиною. Зараз ми теж вмираємо - але це десь далеко, за Польщею. То ж не страшно, так?Далекоглядність - це про інших".

"Білорусь "бере участь" у війні проти України, але "нікого не вбиває": Лукашенко зробив цинічну заяву

вівторок, 4 жовтень 2022, 13:00

За словами білоруського президента, він не приховує участі у війні проти України. Про це пишуть місцеві ЗМІ, передають Патріоти України. "Що стосується нашої участі у"спеціальній воєнній операції" в Україні, то ми беремо участь там. Ми цього не прихову...

"Командир бригади особисто керує": Українські військові захопили на Харківщині новітній танк окупантів (відео)

вівторок, 4 жовтень 2022, 12:53

Бійці 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка захопили біля міста Куп'янськ у Харківській області новітній російський танк — Т-90. Його випробував командир 92-ї бригади Павло Федосенко. Відповідне відео опублікував пізно в...