
Супутник ICEYE, який був придбаний на зібрані українцями гроші, допоможе ще ефективніше нищити російських військових з наданої ЗСУ західної зброї. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков.
"Скажімо, незабаром кожен HIMARS, М270 чи MARS II, а також кожна гармата чи САУ з високоточними снарядами зможуть більш ефективно нищити ворога", - написав він.
Міністр оборони зазначив, що після час аналізу конкретних пропозицій на ринку, стало зрозуміло, що можливості компанії ICEYE - це справжній "космос".
Резніков нагадав, що українські бійці майстерно працюють під керівництвом військового командування.
"Уявіть, що вони почнуть робити з російськими окупантами, коли отримають додаткові можливості", - написав міністр оборони.
Він додав, що придбання супутника - дійсно хороша новина. До його купівлі долучилися прості громадяни, український бізнес, волонтери, оборонне відомство, воєнна розвідка і фахівці Генштабу.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...