
Супутник ICEYE, який був придбаний на зібрані українцями гроші, допоможе ще ефективніше нищити російських військових з наданої ЗСУ західної зброї. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков.
"Скажімо, незабаром кожен HIMARS, М270 чи MARS II, а також кожна гармата чи САУ з високоточними снарядами зможуть більш ефективно нищити ворога", - написав він.
Міністр оборони зазначив, що після час аналізу конкретних пропозицій на ринку, стало зрозуміло, що можливості компанії ICEYE - це справжній "космос".
Резніков нагадав, що українські бійці майстерно працюють під керівництвом військового командування.
"Уявіть, що вони почнуть робити з російськими окупантами, коли отримають додаткові можливості", - написав міністр оборони.
Він додав, що придбання супутника - дійсно хороша новина. До його купівлі долучилися прості громадяни, український бізнес, волонтери, оборонне відомство, воєнна розвідка і фахівці Генштабу.
Повністю захистити українські міста від атак FPV-дронів наразі неможливо, оскільки ефективних систем протидії таким безпілотникам у світі поки не існує. Про це в ефірі «Ранок.LIVE» заявив військовий Ігор Луценко, передають Патріоти України. За його сло...
Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...