Російська Федерація, висловлюючи невдоволення новим комплектом форми збірної України для Євро-2020, в першу чергу мала намір добитися від УЄФА заборони нанесення на екіпіровку карти України з Кримом. У зв'язку з цим рішення європейських футбольних чиновників лише про неприпустимість використання нібито політичного слогана "Героям слава!" не може задовольнити Кремль. Таку точку зору озвучив журналіст Віталій Портников на своєму YouTube-каналі, передають Патріоти України.
Аналітик звернув увагу, що карта України з окупованим Кримом нанесена на лицьову сторону футболок і буде добре помітна під час футбольних трансляцій на російському телебаченні, з чим не можуть змиритися в Москві. "Давайте до цього (рішенням УЄФА - ред.) ставитися не як до поразки, а як до перемоги. Яка це поразка, якщо наші футболісти будуть виступати на європейському футбольному чемпіонаті з картою України на формі, і цю карту України з Кримом побачать не тільки громадяни країн, які впевнені в тому, що Крим є частиною української території і щодня бачать такі карти на своїх комп'ютерах, планшетах і підручниках з політичної географії, а й громадяни Російської Федерації, які повинні усвідомити: тільки так і виглядає карта України і ніякі рішення Державної Думи, президента Путіна і Конституційного суду не можуть змінити реальність з тієї простої причини, що це кричуще порушення міжнародного права", - заявив журналіст.
При цьому в цілому Портников назвав абсурдним рішення УЄФА. За його словами, організація вирішила частково задовольнити побажання Москви, тому що та має відповідний вплив. Повторилася ситуація, яка колись мала місце в ПАРЄ: щоб відновити діалог з Росією асамблея почала скасовувати введені проти російської сторони санкції.
Президент США Дональд Трамп долучиться до переговорів між Україною і Росією лише тоді, коли буде узгоджений текст домовленостей щодо перемир'я, який обидві сторони готові будуть підписати, хоч і з неохотою. Про це сказав в ефірі Вечір.LIVE політтехноло...
Готовність українців до перемовин не є тотожною готовності до капітуляції чи до неприйнятних поступок. Українці хочуть миру, але залишаються "червоні лінії", передають Патріоти України з посиланням на дані опитування КМІС. Респонденту зачитувався лише ...