Ухвалення Держбюджету-2021 зірвано: Депутати від "ЄС" та "Голосу" назвали винуватця

Згідно з регламентом, бюджетний комітет повинен був розглянути бюджет до 15 жовтня, в Рада - в першому читанні не пізніше 20 жовтня.

20 жовтня проект Держбюджету України на 2021 рік проголосований не буде, інформують Патріоти України.

Як повідомив парламентарій від фракції "Голос" Ярослав Железняк, причина зриву голосування в тому, що "слуги народу" не змогли зібрати кворум - на засіданні бюджетного комітету з'явилися 11 людей з 18 необхідних.

Депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко стверджує, що на засіданні були 11 членів комітету з 36. "З 19 "слуг" були присутні 5: Забуранна, Пуртова, Каптелов, Кузбіт, Аристов, - уточнив Гончаренко. - 99% для першого читання Держбюджету 20 жовтня, як це вимагає регламент Верховної Ради, не буде". Як пояснив нардеп, згідно з регламентом, бюджетний комітет повинен був розглянути бюджет до 15 жовтня, в Рада - в першому читанні не пізніше 20 жовтня. "Очевидно, в цей строк не вписуємося. З вини влади бюджетний процес зривається", - резюмував Гончаренко. В "Слузі народу" поки не прокоментували зірване голосування по бюджету на майбутній рік.

Найкращий стрілець ЗСУ заявив, що хотів би знищити ворога номер один - Путіна (фото)

четвер, 24 червень 2021, 8:17

Військовослужбовець з позивним "Курт", який є найкращим стрільцем Збройних сил України, назвав свого ворога номер один. Це президент Росії Володимир Путін, передають Патріоти України. Боєць, який служить снайпером в одному з окремих розвідувальних бат...

Негативний відбір, або Путіну потрібні в "боярах" ідіоти: У Росії глава міськдуми з посмішкою привітала зі "святом" початку Другої світової війни в СРСР (відео)

четвер, 24 червень 2021, 7:10

Міська глава Рязані (РФ), голова місцевої думи Юлія Рокотянська публічно назвала "святом" день вторгнення нацистської Німеччини в СРСР і з посмішкою привітала з цією датою депутатів. Пізніше жінка виправдалася тим, що "обмовилася", зазначають Патріоти ...