Ухилявся від сплати податків: Німецька поліція проводить обшук у маєтку російського олігарха у Баварії

Німецька поліція проводить обшук у баварському маєтку одного з найбагатших російських олігархів Алішера Усманова. Про це повідомляє Spiegel, передають Патріоти України.

Йдеться про кілька об’єктів у власності Усманова в районі озера Тегернзе, що за 60 км на південь від Мюнхена. Як зазначають, після 2014 року Усманов значну частину часу проживав саме там. Обшук проводять 250 співробітників Федеральної кримінальної поліції і служби розслідувань податкової. Місяцями перед цим слідчі збирали інформацію, що стала підставою для цього.

Метою обшуку є пошук доказів у розслідуванні щодо Усманова за підозрами у порушенні законодавства про торгівлю, відмиванні коштів і ухилення від сплати податків. Неофіційно видання дізналося, що за період з 2014 по 2022 рік Усманов у Німеччині міг ухилитися від сплати податків з доходів та подарунків на 555 млн євро.

Частково джерелом підозр проти Усманова став витік так званих "Панамських документів" - з них випливає, що олігарх можливо приховав значні статки й прибутки завдяки офшорам і заплутаній структурі власності компаній. Наприклад, Усманов вважається співвласником компанії, що зареєстрована на Віргінських островах. У 2014 році частину його власності там придбав інший підприємець, і Усманов в теорії мав би сплатити до німецького бюджету податок, але невідомо, чи зробив це. Також Усманов міг приховувати від німецьких податкових органів значні дивіденди від своїх акцій у Росії.

Німецькі органи активніше зацікавилися Усмановим після того, як він потрапив у санкційний список ЄС у зв’язку з війною РФ проти України - оскільки є особою з близького оточення Путіна.

Жодного покарання не поніс: Поворознюк вистрілив з автомата у селянина (відео)

неділя, 29 січень 2023, 16:28

Скандальний бізнесмен-аграрій, президент футбольного клубу "Інгулець" Олександр Поворознюк тричі стріляв у фермера з Кіровоградської області Юрія Ткача. В легенях у Ткача досі залишилися кулі. Проте жодного покарання Поворознюк за це не поніс, бо має р...

Села залишилися без світла: У Курській області заявили про "прильоти"

неділя, 29 січень 2023, 16:00

Влада російської Курській області заявила про "бавовну" 29 січня. Зазначається, що нібито стався обстріл селища. Про це повідомив губернатор Курської області Романа Старовойт, передають Патріоти України. За його словами, "під мінометний обстріл" потрап...