Уклали вже близько 300 контрактів: У Києві укомплектовують бригаду територіальної оборони

Із початку поточного року у столиці організували регулярні заняття з резервістами територіальної оборони на добровільній безоплатній основі.

У Києві триває укомплектація 112-ї бригади територіальної оборони. Про це повідомляють Патріоти України, посилаючись на пресслужбу Київської міської державної адміністрації.

"У Києві триває укомплектація 112-ї бригади територіальної оборони. На сьогодні уклали близько 300 контрактів на службу в територіальному резерві", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що бригада територіальної оборони спільно з підрозділами КМДА покликана забезпечити оборону міста, захист населення, а також стратегічно важливих об’єктів і комунікацій столиці у разі будь-яких проявів військової агресії.

"У 2020 році ми розширили управління цивільного захисту та перетворили його на Департамент муніципальної безпеки, а також включили в його роботу напрям територіальної оборони та захист від можливої військової агресії. Також Департамент включає роботу рятувальних служб та забезпечення правопорядку у столиці у співпраці з правоохоронними органами. Ми мобілізовуємо сили для захисту території столиці, враховуючи тривожну інформацію про ситуацію на кордонах нашої країни", – сказав заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Із початку поточного року у столиці організували регулярні заняття з резервістами територіальної оборони на добровільній безоплатній основі. До підготовки щотижнево залучається до 100 резервістів.

"Усе звалити на Степанова не вдасться, він і гавкнути не смів, коли ви забрали гроші з "ковідного фонду": Порошенко жорстко звернувся до влади

неділя, 16 травень 2021, 16:32

Він наголосив на необхідності повного аудиту витрат мільярдів гривень з антиковідного фонду. "Нещодавно були оприлюднені цифри Національної академії наук, які кажуть, що смертність в Україні від ковіду становить не 50, а 140 тисяч людей. 140 тисяч житт...

Росія поглинає Донбас: Про що і чому заговорили в ЄС

неділя, 16 травень 2021, 16:22

На мою думку, протистояти цьому слід, приймаючи закони, згідно з якими наявність подвійного громадянства (з будь-якою країною, не тільки РФ, тому що є загрози паспортизації українців з боку Угорщини, Польщі, Румунії) передбачає автоматичне позбавлення гро