"Уконтропопить, накормив свинцом вместо котлет": Що Корнієнко відповів пропагандистам Шарія на закид про концерт Зеленського у захопленій "гібридами" Путіна Горлівці

Заява полковника Безлера про те, що він міг у квітні 2014 року "в зародыше уконтропопить" Зеленського, "накормив его свинцом вместо котлет" наповнило неаби яким ентузіазмом пропагандистів Кремля, зазначають Патріоти України.

Так найманці телеканалу Шарія, котрий незважаючи на позбавлення акредитації все ще чомусь вештається коридорами Верховної Ради, підкотили до головного партійця "Слуг народу", котрий не відмовив їм в інтерв'ю.

На запитання про гастролі "Кварталу" у захопленій "гібридами" Горлівці Олександр Корнієнко заявив, що нинішній президент України Володимир Зеленський мав повне право виступати в складі студії «Квартал 95» в Горлівці в квітні 2014 року, коли місто було вже не під законної контролем влади України. Про це він заявив в коментарі «Шарій.net», опублікованому в Telegram.

«Я считаю, что выступления артистов на оккупированных территориях не идут в плюс Украине, но это их право выступать где угодно. Я ведь не могу на это повлиять», - висловивився Корнієнко.

Коментуючи виступ Зеленського в Горлівці в квітні 2014 року, нардеп підкреслив, що вона «ще не була окупована», незважаючи на те, що були захоплені будівлі міської адміністрації.

«Надо смотреть дату. Надо смотреть время. Там всё было сумбурно. Разве в 2014 там уже были республики? Там была острая фаза, всё менялось каждый день. Мы же понимаем, что юридически и в сознании людей оккупация наступила в середине-конце 2014 года, после Иловайска», - поділився роздумами Корнієнко.

Готові накинути зашморг? Путін стає тягарем не тільки для міжнародного суспільства, але і частини російських еліт, - історик

середа, 29 березень 2023, 6:30

"Москва і Мінськ домовилися про розміщення тактичної ядерної зброї на території Білорусі. Путін стверджує, що розмістить зброю, не порушуючи зобов'язань Договору про СНО. Причиною такого кроку стала нібито заява Великої Британії про постачання Україні ...

Очільник Пентагону назвав «критичну необхідність» українців на фронті

середа, 29 березень 2023, 6:20

Дано роз'яснення і щодо винищувачів F16. Генерал Ллойд Остін під час слухань в сенатському Комітеті з питань збройних сил заявив, що наразі Україні найбільш потрібні протиповітряна оборона, зброя великої дальності та бронетехніка, а F16 "на цій стадії ...