"Уконтропопить, накормив свинцом вместо котлет": Що Корнієнко відповів пропагандистам Шарія на закид про концерт Зеленського у захопленій "гібридами" Путіна Горлівці

Заява полковника Безлера про те, що він міг у квітні 2014 року "в зародыше уконтропопить" Зеленського, "накормив его свинцом вместо котлет" наповнило неаби яким ентузіазмом пропагандистів Кремля, зазначають Патріоти України.

Так найманці телеканалу Шарія, котрий незважаючи на позбавлення акредитації все ще чомусь вештається коридорами Верховної Ради, підкотили до головного партійця "Слуг народу", котрий не відмовив їм в інтерв'ю.

На запитання про гастролі "Кварталу" у захопленій "гібридами" Горлівці Олександр Корнієнко заявив, що нинішній президент України Володимир Зеленський мав повне право виступати в складі студії «Квартал 95» в Горлівці в квітні 2014 року, коли місто було вже не під законної контролем влади України. Про це він заявив в коментарі «Шарій.net», опублікованому в Telegram.

«Я считаю, что выступления артистов на оккупированных территориях не идут в плюс Украине, но это их право выступать где угодно. Я ведь не могу на это повлиять», - висловивився Корнієнко.

Коментуючи виступ Зеленського в Горлівці в квітні 2014 року, нардеп підкреслив, що вона «ще не була окупована», незважаючи на те, що були захоплені будівлі міської адміністрації.

«Надо смотреть дату. Надо смотреть время. Там всё было сумбурно. Разве в 2014 там уже были республики? Там была острая фаза, всё менялось каждый день. Мы же понимаем, что юридически и в сознании людей оккупация наступила в середине-конце 2014 года, после Иловайска», - поділився роздумами Корнієнко.

Живі ховалися під тілами тих, хто замерз: У Гостомелі окупанти мучили в холодильниках десятки людей (відео)

вівторок, 4 жовтень 2022, 14:00

У Гостомелі на Київщині окупанти мучили в холодильних камерах 50 людей, знайдено тіла двох закатованих. Про це у Facebook повідомила поліція Київської області, передають Патріоти України. . "Ламали ребра, скручували суглоби, тижнями допитували в аероп...

Ватажки "ДНР" "намалювали" іноземних спостерігачів на "референдумі" заднім числом (документи)

вівторок, 4 жовтень 2022, 13:51

Служба безпеки України перехопила чергові російські документи, які регламентували проведення Росією фейкового референдуму на території так званої "ДНР". Про це повідомляє прес-служба СБУ, передають Патріоти України. У ході оперативної роботи виявлено з...