Україна - не Росія: Петиція про повернення в цифровий ефір телеканалів "Прямий", "5 канал" та "Еспресо" набрала необхідну кількість голосів

Слуги Зеленського опинились під підвісним тиском з цього питання: і з боку широкої громадськості, і світових демократій, котрі не дозволять звернути Україні з шляху нормального розвитку

Петиція про повернення в цифровий ефір українських телеканалів “Прямий”, “5 канал” та “Еспресо” набрала необхідну кількість голосів для розгляду.

За інформацією на сайті Кабінету Міністрів станом на п’ятницю, 1 липня, петицію підписали 25014 осіб з 25000 необхідних.

Відомо, що після цього її мають розглянути представники уряду.

Про підтримку або непідтримку електронної петиції публічно оголошує на офіційному сайті прем’єр-міністр України.

Нагадаємо, у зв’язку з тим, що 4 квітня державний концерн РРТ без попередження викинув з ефіру три загальнонаціональні мовники, а керівництво країни ігнорує заклики медіаспільноти щодо обмеження свободи слова в Україні, на сайті Кабінету Міністрів створили петицію про повернення в цифровий ефір українських телеканалів “ЕСПРЕСО”, “5 канал” і “ПРЯМИЙ”.

Як заявив п’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко, відключення телеканалів “Прямий”, “5 каналу” та “Еспресо” від цифрового мовлення не сприяє майбутньому членству України в ЄС та збереженню єдності суспільства у протистоянні російському вторгненню. Крім того, він закликав не допустити “путінізації” України.

Додамо, надзвичайний і повноважний посол України в США(2015-2019) Валерій Чалий заявив, що рішення відключити “Прямий”, “5 канал” та “Еспресо” є не військовою, а політичною цензурою. Ініціатори такого рішення могли дивитися на рейтинги та аналізувати, що вони втрачають.

Крім того, раніше народні депутати Тарас Батенко та Ярослав Юрчишин закликали повернути цифрове мовлення “Прямого”, “Еспресо” та “5 каналу”.

Також, як повідомлялося раніше, співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко під час засідання Верховної Ради України заявила, що патріотичні телеканали “Прямий”, “5 канал” та “Еспресо” мають відновити в цифровому мовленні, тому що свобода слова є однією з основ демократичної держави.

Тим часом на початку травня у посольстві США теж прокоментували відключення з етеру трьох загальнонаціональних каналів – “Еспресо”, “5-й” і “Прямий”. Там нагадали, що США завжди підтримували плюралізм незалежних голосів.

Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...