"Україна - це квіточки, ягідки чекають попереду": Лукашенко після переговорів з Путіним зробив скандальну заяву

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко після переговорів з диктатором Володимиром Путіним заговорив про "насторожуючі чинники" та війну в Україні, передають Патріоти України.

Під час однієї з нарад Лукашенко заявив, що Білорусі треба приділити більше уваги сфері оборони, зокрема і фінансово, натякаючи на те, що війна в Україні може отримати продовження, але на території інших країн.

"Останні переговори на вашій землі (в Росії - ред.) були присвячені обороні та безпеці. Ми знаємо, що Україна - це тільки початок. Це, знаєте, квіточки. Ягідки можуть нас чекати попереду, якщо ми не мобілізуємось і не покажемо їм, що буде непереливки", - заявив диктатор, очевидно, маючи на увазі Захід.

За його словами, Білорусь та Росію "більш за все насторожує Польща, за якою стоїть Америка". За версією божевільного диктатора, США хочуть "розвалити ЄС", а точкою опори для них нібито є саме Польща.

Ба більше, Лукашенко заявив, що Білорусь переймає досвід ведення війни в Україні від "вагнерівців". За його словами, в ЗС РБ "є основа", а технології вони переймають у Китаю та Росії.

Ніхто не хотів бути поруч: Друга Путіна відсадили на святкуванні річниці об'єднання Німеччини

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:28

Колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера, якого називають другом кремлівського диктатора Володимира Путіна, посадили окремо від усіх політиків на святкуванні річниці об'єднання Німеччини. Про це пише Bild, передають Патріоти України. Зазначається, що н...

"Тварюки ви": Соловйов влаштував істерику через "ярлик", який дав йому пошуковик "Яндекс" (відео)

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:22

Пошуковик "Яндекс" обізвав відомого прокремлівського журналіста Володимира Соловйова "пропагандистом". Така "несправедливість" викликала в нього істерику, передають Патріоти України. Про свою образу рупор Кремля розповів в ефірі однієї зі своїх передач...