"Україна - це не Казахстан": У Кабміні виключають інтервенцію за казахським сценарієм - хай Х**ло і не мріє

В Україні неможлива реалізація казахського сценарію, коли в результаті масових протестів країна зазнає військової інтервенції. Оскільки вона не є частиною пострадянської структури, яка дозволила здійснити фактичне захоплення критичної інфраструктури в Казахстані, зазначають Патріоти України з посиланням на брифінг віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної перед засіданням комісії Україна-НАТО в Брюсселі.

Зокрема, їй поставили запитання, як Україна в умовах гібридної агресії може запобігти сценарію, коли масові протести і заворушення призводять до військової інтервенції.

"Україна проводить внутрішні реформи, у нас є потужна громадська платформа, єдність щодо засудження російської агресії проти території України. Ми не є частиною жодної пострадянської структури, яка як у випадку з Казахстаном дозволила зовнішню військову інтервенцію і захоплення критичної інфраструктури. Тобто ми проводимо реформи, боремося з російською агресією і з міжнародним співтовариством робимо все, щоб засудити нелегальну діяльність агресора", - зазначила Стефанішина.

Окупанти будуть просто "щасливі": Чотири установки HIMARS увійдуть у наступний пакет допомоги від США - Reuters

понеділок, 3 жовтень 2022, 22:53

США мають намір передати Україні ще чотири реактивні системи залпового вогню HIMARS. Про це пише Reuters з посиланням на джерела, передають Патріоти України. Далекобійні РСЗВ увійдуть вже у наступний пакет військової допомоги на суму 625 мільйонів дола...

США передадуть Україні чотири системи HIMARS у новому пакеті військової допомоги, - Reuters

понеділок, 3 жовтень 2022, 22:50

США в рамках нового пакету військової допомоги Україні на $625 мільйонів планують передати ЗСУ чотири РСЗВ HIMARS. Про це повідомляє Reuters з посиланням на свої джерела. Про новий пакет військової допомоги, за даними джерел, буде оголошено вже у вівто...