Україна близька до втрати Торецька: Офіцер пояснив, чим обернеться захоплення ворогом міста

Окупанти РФ намагаються просуватися вперед в Торецьку Донецької області. Якщо Україна втратить місто, то для загарбників відкриється чимало можливостей. Про це повідомив офіцер 12-ої бригади Азов Святослав з позивним Хоробрий в інтерв'ю Radio NV, передають Патріоти України.

Військовий називає втрату Торецька великою загрозою для початку боїв за нові населені пункти і потенційно можливого в майбутньому взяття Костянтинівки та Слов’янська.

З його слів, Торецьк, який частково ще залишається підконтрольним ЗСУ, є величезним транспортним вузлом і може стати основним логістичним пунктом для наступальних дій окупантів у бік Костянтинівки та основних магістралей.

"Через те нас було відправлено на цей напрямок, щоб ми його утримували і не давали ворогу тут просуватися, тому що він є один з найважливіших для них саме в Донецькій області", - наголосив офіцер "Азову".

Полювання на чоловіків набирає обертів: У Росії примусом мобілізують боржників і колишніх ув'язнених

понеділок, 22 червень 2026, 10:35

У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...

Крим на межі? Експерт розповів про паливну кризу та провал курортного сезону. на який так сподівались окупанти

понеділок, 22 червень 2026, 10:27

Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун, передають Патріоти України з посиланням на. За його словами, після запровадження обме...