Україна чинить опір: Російська орда оточила Конотоп, Охтирка героїчно відбиває навали ворога, - голова Сумської ОДА (відео)

Голова ОДА Сумської області Дмитро Живицький повідомив про те, що в кільце взято місто Конотоп. При цьому Охтирка двічі відбила ворожий наступ, повідомляють Патріоти України з посиланням на звернення Живицького.

""На сьогоднішній день в кільце взято місто Конотоп, місто Охтирка героїчно двічі відбила ворожий наступ. На жаль, населені пункти Сумської області обложені", - заявив він.

Голова Сумської ОДА попередив, що техніка з Сум вийшла в напрямку Києва.

"Техніка з міста Сум вийшла в напрямку міста Києва, дуже багато техніки, що пройшла транзитом, направляється на західний напрямок", - додав він.

Нагадаємо, за першу добу російського вторгнення Збройні Сили України (ЗСУ) знищили близько 400 військових армії Росії.

Відзначити, при захисті острова Зміїний загинули 13 українських прикордонників, їм присвоять звання Героя України посмертно.


У окупантів істерика: В окупованому Криму хакери показали по телебаченню ролик про "тихий" контрнаступ ЗСУ

понеділок, 5 червень 2023, 11:58

Пропагандистське телебачення, яке росіяни транслюють в окупованому Криму, знову зламали. Завдяки невідомим хакерам, 4 червня жителі півострова змогли побачити ролик про майбутній контрнаступ Сил оборони України, передають Патріоти України. Це відео бул...

Для вбивств українців: Sky News оприлюднив контракт про закупівлю Росією боєприпасів з Ірану на $1 млн

понеділок, 5 червень 2023, 11:52

У ЗМІ потрапив контракт про закупівлю Росією в Ірану артилерійських і танкових снарядів, а також ракет різного розміру.Імовірний контракт на закупівлю боєприпасів оприлюднив телеканал Sky News, передають Патріоти України. У документі, датованому 14 вер...