"Україна досягла прогресу": Байден оцінив успіхи ЗСУ в контрнаступі і попередив про "довгий шлях"

Президент США Джо Байден констатував, що Україна досягла значного прогресу у звільненні захоплених російськими окупантами територій. Однак, за його словами, поки незрозуміло, чи є це переломним моментом. До перемоги ще довгий шлях, попередив він. Про це пише Reuters, передають Патріоти України.

"Очевидно, що українці досягли значного прогресу. Але я думаю, що це буде довгий шлях", – озвучив глава США свою думку.

У відповіді на запитання, чи досягла Україна поворотного моменту у війні, Байден був більш стриманим в оцінках. "На це запитання немає відповіді. Важко сказати", – відреагував президент.

Зазначимо, лідер США вважає за краще не коментувати дії українських військ. Раніше на запитання журналістів, як він оцінює контрнаступ ЗСУ, американський лідер промовчав і показав лише великий палець вгору, натякнувши, що все йде успішно.

Чи підніме Путін білий прапор: Ілля Пономарьов оцінив можливість переговорів Кремля з Заходом

субота, 28 січень 2023, 8:28

Президент Росії Володимир Путін не погодиться на обговорення з Заходом умов своєї капітуляції. Для Путіна краще, щоб всі загинули разом з ним, ніж піти на такі перемовини. Водночас, західні лідери теж хочуть домовлятися не з нинішнім президентом РФ, а ...

У пеклі гості: ЗСУ ліквідували бойового попа РПЦ і всю колону "трьохсотих" окупантів (фото)

субота, 28 січень 2023, 7:56

На війні в Україні ліквідовано російського "бойового попа" з РПЦ Олександра Караулова разом з цілою пачкою інших окупантів під час евакуації "трьохсотих", передають Патріоти України. Згадка про знищення Караулова з'явилась у російських соцмережах. Коли...