Україна дуже змінилася за сім років: Квасневський назвав головні досягнення та проблеми нашої держави

Колишній президент Польщі Александр Квасневський заявив, що за сім років, які минули після Революції Гідності, найбільшим здобутком України стало потужне громадянське суспільство, зазначають Патріоти України.

На думку політика, воно краще, ніж в інших пострадянських країнах, а його силу "можна навіть порівняти з польським".

Гадаю, найголовніше, чого ви досягли і що впливатиме позитивно на майбутнє України, – ви створили потужне громадянське суспільство,
– сказав експрезидент Польщі.

Інші досягнення України

  • Александр Квасневський зауважив, що бачить багатьох людей, які дуже активні, енергійні й думають правильно, прогресивно про все, що треба зробити у державі. Це одна з найголовніших переваг України.
  • Другою перевагою він назвав великий потенціал нашої країни.

Не тільки стратегічний, як географічне положення, але також є багато можливостей, щоб розвивати економіку, виготовляти різну продукцію. Ви вже зробили багато потрібних реформ, і це також важливо відзначити, – продовжив політик.

В Україні є також проблеми

Що ж до проблем, то найголовнішим викликом для стратегічних цілей України ексглава польської держави назвав відсутність політичного консенсусу.

Ще однією проблемою він назвав питання професіоналізму Кабінетів міністрів у нашій країні, а третьою і головною – загрозу зі сторони Росії.

Я не думаю, що можна швидко знайти вихід із цього конф­лікту. Такий конфлікт, гарячий чи заморожений, для Путіна не проб­лема, він буде використовувати його, щоб гальмувати ваш розвиток,
– додав Александр Квасневський.

"Але Україна дуже змінилася. І я абсолютно впевнений, що прийде той день, коли питання її членства в Європейському Союзі постане дуже серйозно", – підсумував колишній президент Польщі.

РФ "анонсувала" застосування хімічної зброї: Які міста під серйозною загрозою

четвер, 7 липень 2022, 7:22

Росія готується до застосування хімічної зброї на території України. При цьому РФ вже навіть звинуватила в цьому українських захисників. Хімічну атаку "анонсував" представник РФ в організації із заборони хімічної зброї Олександр Шульгін, передають Патр...

Другий етап війни буде на території Росії: Економіст пророкує самознищення РФ.

четвер, 7 липень 2022, 7:09

Другий етап війни, яку РФ розв'язала проти України, відбуватиметься вже на території самої федерації. Це буде внутрішня війна Росії, в якій країна-агресорка знищить сама себе через зубожіння та соціальні бунти. Такий прогноз озвучив економіст, учасник ...