Україна формує флот за межами Азово-Чорноморського регіону: У ЗСУ розкрили деталі

Україна продовжує розбудовувати флот за межами Азово-Чорноморського регіону, наприклад, у Великій Британії. Про це розповів речник Військово-морських сил Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«Навчання відбуваються за місцем розташування кораблів. Це дозволяє безпечно підготувати наші екіпажі і одразу пройти навчання у наших партнерів», – заявив він.

Він наголосив, що Україна не є країною без флоту.

«Колись так вважали наші противники, це було їхньою великою помилкою. Розбудова флоту – це завжди довготривалий і складний процес, особливо коли під час цієї розбудови треба переходити на інші системи озброєння, інші кораблі країн НАТО. Це нова для нас система корабельної служби», – пояснив речник.

Він додав, що такі складні системи, як кораблі, опановуються досить довго.

«І переозброєння кораблів відбувається так само довго, тому що корабель – це найскладніша збройна система у будь-якій армії світу. Екіпаж корабля – це кілька десятків, інколи сотень, людей, які мають працювати як єдиний механізм», – резюмував він.

"Проблема в тому...": Крамаров оцінив удар новою російською бомбою на Харківщині

субота, 22 червень 2024, 21:36

На Харківщині, в районі Липців, ворог уперше застосував нову авіабомбу ФАБ-3000 М-54 з уніфікованим модулем планування та коригування. Про що це свідчить - пояснив військовий експерт Андрій Крамаров, пише "Обозреватель", передають Патріоти України. "Т...

Путін звільнив генерала ФСБ, який переконав його навпґажитись на повномасштабне вторгнення в Україну

субота, 22 червень 2024, 19:55

Російський генерал Сергій Беседа залишив посаду начальника пʼятої служби ФСБ. Його змінив Олексій Комков, який працював до цього заступником керівника служби контррозвідки. Про це у суботу, 22 червня, повідомило видання "Важные истории", посилаючись на...