Україна формує тероборону: На кожному кроці російських загарбників чекатиме пекло зі спалених військових колон та збитих вертольотів та літаків

Переговори США і Росії щодо безпеки завершилися у Женеві, говорили 8 годин

Бригади Сил територіальної оборони будуть у кожному обласному центрі. Про це заявив командувач Сил терборони ЗСУ, генерал Юрій Галушкін, повідомляють Патріоти України з посиланням на ArmyInform

"Бригади і батальйони у штаті мирного часу налічуватимуть 10 тисяч військовослужбовців. На хребет Сил тероборони за короткий проміжок часу зможуть нарости м'язи в декілька сотень тисяч резервістів", - повідомив.

Всім охочим необхідно звертатися до районних і обласних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання.

Там кваліфіковано дадуть роз'яснення і допоможуть оформити документи. У подальшому процесом будуть займатися командири батальйонів і бригад.

"Вчергове Путін стягнув до кордонів України війська, демонструючи готовність до відкритого вторгнення. Від такого тиску легко впасти в паніку, але Збройні Сили готові дати відсіч агресору.

Озброєна, навчена і готова до протидії нація здатна вбити будь-яке бажання у ворожого солдата захопити та, ба більше, втримувати територію, населення якої чинитиме спротив.

Простими словами кажучи, навіть одна думка про збиті вертольоти з десантом або спалені колони техніки, що перетнули кордон, множить на нуль бойовий дух російського солдата. А це дорогого коштує", - заявив генерал Галушкін.

Найближчим часом завершать формування і комплектування чотирьох регіональних управлінь і 25 бригад Сил тероборони.

Вибухи на "Північних потоках": Путін поскаржився Ердогану на "міжнародний тероризм"

четвер, 29 вересень 2022, 23:43

Президент Росії уперше прокоментував інциденти на газопроводах "Північний потік". Про це повідомляє російське пропагандистське агентство ТАСС, передають Патріоти України. Путін висловився про вибухи на газогонах під час розмови з президентом Туреччини ...

"Реально обоср***сь": Глава Дагестану вилаяв військкомів (відео)

четвер, 29 вересень 2022, 23:14

Військкоми міста Дербент у Дагестані заявили, що до військкоматів має з’явитися усе чоловіче населення міста. Про це повідомляє "Медуза", передають Патріоти України. Глава російського регіону Сергій Меліков розкритикував чиновників після того, як Дербе...