Україна фундаментально змінила сучасну війну - у НАТО вражені успіхами ЗСУ

Характер сучасної війни фундаментально змінений діями українських військових на полі бою у війні з РФ. "Україна фундаментально змінила сучасну війну. Ми бачили дуже цікаву комбінацію цивільно-військового співробітництва", - заявив глава військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер, передають Патріоти України.

Він нагадав про те, що раніше Ілон Маск надав Starlink і це дозволило Україні задіяти супутникові системи. Представник НАТО звернув увагу на те, що українські військові дуже креативно використовують західне озброєння, іноді так, як сили Альянсу ніколи не випробували його в "нормальних" умовах.

Наприклад, українці встановлювали на автомобільному шасі системи, зазвичай використовувані на воді, і застосовували їх проти російських морських цілей.

Він пояснив: "Це ті речі, які дуже цікаво бачити. З іншого боку, тренування в країнах НАТО з 2014 року дозволили українській армії змінити спосіб ведення війни від застарілого построссійского стилю, який спостерігався деякий час назад, до більш сучасного".

Офіцер НАТО каже, що ЗСУ змінили спосіб військового управління, коли виконання завдання залишається на максимально низькому тактичному рівні. При цьому Бауер навів приклад досвіду Харківського наступу ЗСУ, коли маленькі тактичні одиниці, на кшталт взводу потужністю до 30 військових на чолі з молодим лейтенантом, брали на себе ініціативу і швидко відповідали на зміни ситуації на полі бою.

"Бавовна" вдалася! Українські бійці за один виліт дронів знищили три російські танки, дві БМП та склад БК (відео)

субота, 10 червень 2023, 7:52

Захисники України продовжують очищувати нашу землю від російських окупантів. У Запорізькій області українські бійці за один виліт дронів завдали загарбникам значних втрат, передають Патріоти України. Зокрема, вони знищили три російські танки, дві БМП т...

Український Контрнаступ: ЗСУ готуються завдати головного удару... Можливості є по всьому фронту, — розвідка Естонії

субота, 10 червень 2023, 7:43

Російські окупанти мали приблизно 9 місяців на те, щоб підготуватися до наступальних дій української сторони. Майбутні події залежатимуть від того, де ЗСУ знайдуть точку перелому. Контрнаступ Збройних сил України в майбутньому лише наростатиме і україн...