Україна фундаментально змінила сучасну війну - у НАТО вражені успіхами ЗСУ

Характер сучасної війни фундаментально змінений діями українських військових на полі бою у війні з РФ. "Україна фундаментально змінила сучасну війну. Ми бачили дуже цікаву комбінацію цивільно-військового співробітництва", - заявив глава військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер, передають Патріоти України.

Він нагадав про те, що раніше Ілон Маск надав Starlink і це дозволило Україні задіяти супутникові системи. Представник НАТО звернув увагу на те, що українські військові дуже креативно використовують західне озброєння, іноді так, як сили Альянсу ніколи не випробували його в "нормальних" умовах.

Наприклад, українці встановлювали на автомобільному шасі системи, зазвичай використовувані на воді, і застосовували їх проти російських морських цілей.

Він пояснив: "Це ті речі, які дуже цікаво бачити. З іншого боку, тренування в країнах НАТО з 2014 року дозволили українській армії змінити спосіб ведення війни від застарілого построссійского стилю, який спостерігався деякий час назад, до більш сучасного".

Офіцер НАТО каже, що ЗСУ змінили спосіб військового управління, коли виконання завдання залишається на максимально низькому тактичному рівні. При цьому Бауер навів приклад досвіду Харківського наступу ЗСУ, коли маленькі тактичні одиниці, на кшталт взводу потужністю до 30 військових на чолі з молодим лейтенантом, брали на себе ініціативу і швидко відповідали на зміни ситуації на полі бою.

Польща передислокувала свої ракетні комплекси Patriot до Варшави, - міністр оборони Блащак

неділя, 5 лютий 2023, 23:14

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив у неділю, 5 лютого про передислокацію зенітно-ракетних комплексів Patriot на військовий аеродром на захід від Варшави, де вони будуть залишатися. Посилення протиповітряної оборони біля польської столиці ві...

Генерал-майор Буданов очолить Міністерство оборони, що абсолютно логічно, - Арахамія

неділя, 5 лютий 2023, 22:41

Генерал-майор Кирило Буданов, який зараз є начальником ГУР, очолить Міністерство оборони. Кого розглядають на його місце поки що невідомо. Чутки про те, що у Міністерстві оборони плануються кадрові зміни, офіційно підтвердив глава фракції "Слуга народу...