Україна готується до приїзду роздратованого голови МЗС Угорщини: На Закарпатті скасовано рішення про функціонування регіональних мов, - уповноважений із захисту державної мови

На Закарпатті були скасовані всі рішення органів місцевої влади про регіональні мови. Про це уповноважений із захисту державної мови розповів на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України.

Зазначається, що омбудсмену надійшов відповідний лист від прокуратури Закарпаття, де йдеться, що Берегівська районна рада 29 грудня визнала рішення про регіональну мову у Виноградівському та Берегівському районах такою, що втратила чинність.

Омбудсмен нагадав, що раніше такі ж рішення вже були прийняті також Солотвинською селищною радою, Нижньоапшанською сільською радою та Старобільською міськрадою.

Таким чином на Закарпатті більше немає постанов місцевої влади, які б регулювали функціонування регіональних мов.

Як повідомлялось, наприкінці січня Київ готується до приїзду міністра іноземних справ Угорщини, на його прохання. Ініціатива Будапешта пов'язана з тим, що Україна почала чинити системний спротив сепаратистській меншості на Закарпатті, котру дієво підігрівав офіційний Будапешт щонайменше з 2014 року.

Хіти тижня. На Донбасі вперше офіційно зафіксували російську РЛС 51У6 "Каста-2Е1", яку поспіхом намагалися замаскувати (фото)

середа, 3 березень 2021, 3:00

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm отримали ексклюзивне візуальне підтвердження інформації щодо першої офіційної фіксації російської радіолокаційної станції 51У6 «Каста-2Е1» на окупованій частині українського Донбасу. Волонтери...

Хто вср*вся? Аваков заявив, що в його конфлікті із Саакашвілі був винен... Порошенко

середа, 3 березень 2021, 0:23

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та чинний голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі попри конфлікти у минулому мають добрі стосунки. Про це Арсен Аваков заявив в ефірі програми "VIP з Наталією Мосейчук" на тел...