"Україна готується збити "радіоактивну ракету" над Чорнобилем": Пропаганда Кремля вигадала новий фейк

Російська пропаганда почала поширювати повідомлення про те, що Україна начебто вже завершила "технічну підготовку до провокації з "брудною бомбою". Про це пише російське пропагандистське агентство "РИА Новости", передають Патріоти України.

Пропагандисти посилаються на "джерело, знайоме із ситуацією" і пишуть, що "фахівці українського підприємства "Південмаш" підготували муляж ракети, який планується начинити радіоактивним матеріалом, а потім нібито збити над зоною відчуження Чорнобильської АЕС".

"Фахівці "Південмашу" вже виготовили муляж ракети комплексу "Іскандер", головну касетну частину якого планується начинити радіоактивним матеріалом, а потім "збити" силами української ППО над зоною відчуження Чорнобильської АЕС, щоб заявити про російський пуск ядерного заряду", - йдеться у брехливій "новині" російських ЗМІ.

Не "сторгувались"? Резніков поки що залишається. Кадрових змін в обороні цього тижня не буде, - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 11:30

Олексій Резніков поки залишається на посаді міністра оборони України. Про це в Telegram написав очільник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, передають Патріоти України. "Очікуємо призначення очільників МВС і СБУ. Кадрові зміни в сфері оборони про...

Російських строковиків змушують підписувати контракти і їхати на війну - хто не згодний, застосовують тортури

понеділок, 6 лютий 2023, 11:28

У Росії солдатів строкової служби змушують підписувати контракти зі збройними силами Російської Федерації та їхати воювати проти України. Тих, хто відмовляється від "пропозиції", катують та створюють для них нестерпні умови, передають Патріоти України...