"Україна готується збити "радіоактивну ракету" над Чорнобилем": Пропаганда Кремля вигадала новий фейк

Російська пропаганда почала поширювати повідомлення про те, що Україна начебто вже завершила "технічну підготовку до провокації з "брудною бомбою". Про це пише російське пропагандистське агентство "РИА Новости", передають Патріоти України.

Пропагандисти посилаються на "джерело, знайоме із ситуацією" і пишуть, що "фахівці українського підприємства "Південмаш" підготували муляж ракети, який планується начинити радіоактивним матеріалом, а потім нібито збити над зоною відчуження Чорнобильської АЕС".

"Фахівці "Південмашу" вже виготовили муляж ракети комплексу "Іскандер", головну касетну частину якого планується начинити радіоактивним матеріалом, а потім "збити" силами української ППО над зоною відчуження Чорнобильської АЕС, щоб заявити про російський пуск ядерного заряду", - йдеться у брехливій "новині" російських ЗМІ.

"Ліквідували близько трьох рот росіян": У ЗСУ розповіли про успіхи на Таврійському напрямку

четвер, 8 червень 2023, 18:56

Збройні сили України упродовж доби ліквідували близько трьох рот росіян та здійснили 1522 вогневих завдань на Таврійському напрямку. Про це проінформував командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський у Telegram, ...

На Буданова скоєно більше 10 замахів – ГУР

четвер, 8 червень 2023, 18:33

Очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов пережив більше десятка замахів на себе. . "Точно відомо, що це більше 10 спроб, але зрозуміло, що є офіційний вирок, наскільки може бути офіційним для неіснуючої фактично фіктивної держа...