Україна і Росія домовилися про обмін полоненими: Спливли важливі подробиці

Україна і Російська Федерація попередньо домовилися про обмін полоненими протягом місяця. Про це у вівторок, 16 липня, заявив заступник голови Офісу президента України (ОПУ) Вадим Пристайко, повідомляють Патріоти України.

За його словами, відповідна домовленість досягнута на зустрічі зовнішньополітичних радників глав країн "нормандської четвірки".

"Протягом місяця ми домовилися здійснити обмін певної кількості наших полонених. Президент [Володимир] Зеленський говорив про 10 на 10, 15 на 15. У принципі, ми не замикаємося навколо кількості людей. Наше завдання: зараз повернути своїх людей назад і розблокувати обмін "всіх на всіх", - зазначив Пристайко. Він додав, що нова зустріч радників лідерів "нормандської четвірки" повинна відбутися в кінці серпня.

Союзники б'ють на сполох: Нова українська влада намагається обнулити Революцію Гідності, - Gazeta Wyborcza

четвер, 5 грудень 2019, 22:55

Автори матеріалу про Україну стверджують, що Портнов та команда Зеленського, яка його підтримує, перенесли гібридну війну з Росією до структур української держави. Під владою президента Володимира Зеленського Україна опинилася в глибокій політичній кри...

Прикрились "фіговим листком" Мінська: Пристайко підтвердив курс Зеленського на зміну Конституції України щодо ОРДЛО

четвер, 5 грудень 2019, 22:34

За словами Вадима Пристайка, те, що будуть внесені певні конституційні зміни на основі децентралізації, обіцяв ще попередній уряд. Глава МЗС України Вадим Пристайко стверджує, що зміни Конституції в частині децентралізації були погоджені попереднім уря...