Україна має бути обережною після прориву на Харківщині, серйозні успіхи очікуються вже в 2023 році, - The Guardian

Західні політологи не припиняють невідривно стежити за тріумфальним контрнаступом Збройних Сил України, які проривають оборону у південних регіонах. Бійці буквально виштовхують російських окупантів у бік Херсона та притискають до правого берега Дніпра - тут їх можна буде знищити артилерією, передають Патріоти України.

Про це написав експерт із сухопутних методів ведення війни в Королівському об'єднаному інституті оборонних досліджень (RUSI) Джек Уотлінг у колонці The Guardian. Українські воїни відібрали ініціативу в окупантів і передували цьому відразу кілька факторів.

"У червні українці не могли сконцентрувати свої сили через щільні обстріли російської артилерії. Постачання систем РСЗВ із Заходу дозволили ЗСУ систематично знищувати ворожі склади боєприпасів, вогневі і командні точки, скорочуючи можливості реагування і координації російських сил", - вказано у повідомленні.

Уотлінг додав, що успіхи ЗСУ у Херсонській області багато в чому можуть стати тригером, який ще більше озлобить політичне та військове керівництво РФ. Тепер вони можуть поставити таке запитання: використовувати резерви для проведення контратаки, щоб повернути контроль над територіями на північному сході, або перенаправити сили з інших напрямків для встановлення більш обороноздатної лінії.

"Згідно з наявними даними, я вважаю, що восени на армію РФ чекає низка значних невдач і поразок. А українські командири користуватимуться деморалізацією ворога. Водночас не потрібно списувати з рахунків втрати армії України, які неминучі під час проведення наступальних операцій", – резюмував експерт.

Росія готує масштабну ІПСО: ГУР Міноборони попереджає українців про "вкиди" у вітчизняних та західних ЗМІ

п’ятниця, 27 січень 2023, 20:27

Російські спецслужби готують дискредитаційну кампанію військовополітичного керівництва України. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони, передають Патріоти України. "Відомо, що найближчим часом буде запущено широку інформацій...

Канада і Данія будуть проти?: Путін вирішив розширити кордони Російської Федерації і скликав Радбез

п’ятниця, 27 січень 2023, 20:14

У п’ятницю, 27 січня, російський президент Володимир Путін скликав Раду безпеки РФ для обговорення претензій щодо розширення меж свого континентального шельфу в Північному Льодовитому океані. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України. Ще у ...