Україна має бути обережною після прориву на Харківщині, серйозні успіхи очікуються вже в 2023 році, - The Guardian

Західні політологи не припиняють невідривно стежити за тріумфальним контрнаступом Збройних Сил України, які проривають оборону у південних регіонах. Бійці буквально виштовхують російських окупантів у бік Херсона та притискають до правого берега Дніпра - тут їх можна буде знищити артилерією, передають Патріоти України.

Про це написав експерт із сухопутних методів ведення війни в Королівському об'єднаному інституті оборонних досліджень (RUSI) Джек Уотлінг у колонці The Guardian. Українські воїни відібрали ініціативу в окупантів і передували цьому відразу кілька факторів.

"У червні українці не могли сконцентрувати свої сили через щільні обстріли російської артилерії. Постачання систем РСЗВ із Заходу дозволили ЗСУ систематично знищувати ворожі склади боєприпасів, вогневі і командні точки, скорочуючи можливості реагування і координації російських сил", - вказано у повідомленні.

Уотлінг додав, що успіхи ЗСУ у Херсонській області багато в чому можуть стати тригером, який ще більше озлобить політичне та військове керівництво РФ. Тепер вони можуть поставити таке запитання: використовувати резерви для проведення контратаки, щоб повернути контроль над територіями на північному сході, або перенаправити сили з інших напрямків для встановлення більш обороноздатної лінії.

"Згідно з наявними даними, я вважаю, що восени на армію РФ чекає низка значних невдач і поразок. А українські командири користуватимуться деморалізацією ворога. Водночас не потрібно списувати з рахунків втрати армії України, які неминучі під час проведення наступальних операцій", – резюмував експерт.

Українська армія втратила перший танк Leopard 2: Бутусов розповів, що відбулося на фронті

п’ятниця, 9 червень 2023, 18:54

Танк Leopard 2А4, який напередодні, 8 червня, російські пропагандисти оголосили знищеним, підірвався на міні, але він підлягає відновленню. Про це повідомив у п’ятницю, 9 червня, у своєму Telegram-каналі військовий оглядач Юрій Бутусов. За його словами...

ЗСУ скористалися ротацією окупантів у районі Бахмута та почали штурм, - Череватий

п’ятниця, 9 червень 2023, 18:53

Українські сили в районі Бахмута почали атаку на російських окупантів, скориставшись ротацією росіян, повідомив речник Східного угруповання військ Сергій Череватий. «Ми, скориставшись тим, що ворог проводить ротаційні заходи, тим, що ті підрозділи, які...