"Україна має стати частиною РФ... це наша територія": Кадиров знов бере Зеленського на слабо, запевняючи, що може нагнути його і Україну за першим наказом Путіна

Сподіватимемось на чітку та рішучу відповідь гаранта, котрий в часи своєї естрадної кар'єри не виказував належної мужності, щоб відстроїти гідність ,свою чоловічу та колективу перед підручним сатрапом Путіна

Україну необхідно буде приєднати до Росії, якщо президент Володимир Зеленський продовжуватиме антиросійську політику. Про це заявив глава Чечні Рамзан Кадиров, повідомляють Патріоти України з посиланням на "РИА Новости".

"Українці - наш народ, це наша територія. Це моя думка", - сказав керівник російської республіки на прес-конференції у Грозному.

Він також заявив, що сам давно б вирішив українське "питання", але потрібне відповідне доручення.

"Або приєднав би Чеченську Республіку до України, або давно б забрав, вирішив би питання там. Але є державні домовленості, які не дозволяють приймати такі рішення", - уточнив Кадиров.

За його словами, західні країни зацікавлені у тому, щоб відкрити в Україні свої військові бази та таким чином диктувати Росії умови. Глава Чечні висловив упевненість, що Путін не дозволить таким планам здійснитись.

Себе Кадиров назвав "піхотою", яка готова "виконати наказ абсолютно без проблем", тому що "цілісність, безпека держави та нашого народу - найважливіше".

"Українська перемога неодмінно буде. Ви - міць": Зеленський відвідав українські позиції на Куп'янсько-Лиманському напрямку (відео)

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:30

Президент України Володимир Зеленський відвідав позиції Сил оборони України на Куп'янсько-Лиманському напрямку. Про це глава держави повідомив у Telegram, передають Патріоти України. "Сьогодні відвідуємо наші бригади, які виконують бойові завдання на о...

Росіяни розпочинають примусову мобілізацію на окупованих територіях, контролюватиме її особисто Медведєв, - ЦНС

вівторок, 3 жовтень 2023, 16:45

Росіяни до кінця 2023 року планують мобілізувати ще 130 тисяч осіб. Заходи з примусової мобілізації окупанти проведуть і на тимчасово окупованих територіях. Про це повідомляє Центр нацспротиву (ЦНС), передають Патріоти України. Зазначається, що мобіліз...