Україна може отримати лише три реальні гарантії безпеки: Дипломат назвав, які саме

Україна досі не отримала гарантій безпеки від світової спільноти для уникнення нападу на її територію у післявоєнний період. Дипломат Валерій Чалий у ефірі Еспресо заявив, що на найближчому саміті НАТО не готується жодна з них, передають Патріоти України.

"Нас можуть заспокоювати так званими гарантіями безпеки, але на саміт НАТО не готується жодної з них. Не розглядається ні зараз, ні в перспективі. Якщо ми в середині переговорів не скажемо: або покажіть, що стримуватиме РФ і як це вирішується. Якщо ні, всі сили та можливості направити на виробництво ракетоносіїв, а далі час покаже", - сказав Чалий.

Дипломат заявив, що є три варіанти реальних гарантій безпеки: вступ в НАТО, двостороння угода з ядерною державою та самостійне виготовлення далекобійних ракет. Щодо останніх, то на думку Чалого на першому етапі вони мають бити на відстані до 1000 кілометрів і їхній обсяг повинен вимірюватися тисячами, а потім збільшувати дальність до 5,5 тис км.

"Я не хочу, щоб ми опинилися у розбитого корита, якщо ми не отримаємо одразу парасольку НАТО і при тому не матимемо жодної зброї стримування. Протягом кількох років, коли ми будемо деокуповувати територію, треба поставити питання руба: або ми частина колективної безпеки (при цьому Росія не наважиться зробити якісь кроки проти всього НАТО), або якщо це не реалістично, то треба або двостороння угода з ядерною державою, або доведеться підіймати всі свої можливості, щоб робити ракети, які досягають Москви та центрів прийняття рішень", - зауважив він.

"Все одно нам віддадуть": На росТБ розмріялися про захоплення України (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 16:38

Також на росТБ продовжують фантазувати про втрати України у війні. Фрагмент абсурдного пропагандистського шоу опубліковано в Telegram. Пропагандист Дмитро Лекух, який називає себе "журналістом та політичним оглядачем", видав, що Захід нібито сам придум...

Нові ядерні перегони почалися: США мають змінити стратегію, або програють, - The Telegraph

понеділок, 2 жовтень 2023, 15:45

Зараз Америка несе непотрібний тягар великої кількості міжконтинентальних балістичних ракет шахтного базування, від яких мало користі, але багато клопоту. Як пише The Telegraph, світ вступає в нові перегони ядерних озброєнь. Але цього разу до протистоя...