Україна може святкувати перемогу над РФ навесні: Генерал Марченко розповів, за якої умови

Україна може завершити війну з Росією і здобути перемогу вже навесні майбутнього року, вийшовши на кордони 1991-го. Про це в інтерв'ю порталу "РБК-Україна" розповів генерал-майор ВСУ і керівник оборони Миколаєва Дмитро Марченко, передають Патріоти України.

"Я б не хотів братися за прогнози. Але якщо у нас буде потрібна кількість озброєння ‒ яке нам було обіцяно, яке нам необхідно, то, думаю, навесні наступного року ми будемо святкувати перемогу", ‒ сказав він.

За словами Марченка, точку неповернення Україна вже пройшла після військових злочинів російських окупантів в Ірпені та Бучі. Тому говорити про будь-які переговори з Кремлем і про здачу офіційним Києвом будь-якої території категорично не можна.

"Якщо ми це зробимо, то ми цю війну просто перекладемо на плечі наших дітей. Якщо ми залишимо ворогові хоча б шматок землі, він повернеться додому, зробить певні висновки і через шість або вісім років нападе знову. Тому нам потрібно відстояти всю територію, нам потрібно брати під контроль всі кордони України і не залишати їм жодного клаптика нашої землі", ‒ підсумував він.

Втрати загарбників величезні: У лікарнях окупованого Луганська вже немає місць через поранених, - Гайдай

неділя, 25 вересень 2022, 11:57

Армія окупантів щодня зазнає значних втрат і змушена відступати. Серед бойовиків також багато поранених, яких уже немає де лікувати, передають Патріоти України. Очільник Луганської обласної військової адміністрації прокоментував ситуацію в лікарнях об...

Військова медикиня Мар'яна Мамонова, яка повернулася з полону, стала мамою - народила донечку

неділя, 25 вересень 2022, 11:50

Медикиня Мар'яна Мамонова, що днями була звільнена з російського полону разом з іншими захисниками "Азовсталі", народила донечку. Колишня бранка РФ стала мамою у Луцькому перинатальному центрі. Від звільнення Мар'яни до пологів минуло усього 4 дні. Про...