
Росія продовжує завдавати ударів по обʼєктах критичної інфраструктури в Україні. Через це існує ймовірність, що з настанням холодів не буде можливості забезпечити централізоване опалення. Таку заяву зробив в ефірі телеканалу "Київ24" голова Київського офісу Секретаріату Енергетичного співтовариства, міністр енергетики та захисту довкілля України (2019-2020 рр.) Олексій Оржель, передають Патріоти України.
Він наголосив, що росіяни продовжують завдавати ударів по теплоелектроцентралях, які забезпечують тепло. "Вони продовжують бити по теплоелектроцентралях. Ми бачили, що Сумська ТЕЦ знаходилася під ударом. А теплоелектроцентралі – це саме ті обʼєкти, які забезпечують тепло. Тому нам обʼєктивно треба готуватися до того, що можуть бути випадки, коли не буде можливості забезпечити централізоване опалення", – сказав він.
Якщо ж централізоване опалення буде, то є імовірність, що воно не зможе нести таке навантаження, яке дозволятиме комфортно перебувати в помешканні. "Воно буде працювати для того, щоб не замерзли теплоносії. Це означає, що тієї комфортної температури (опалення) +21 можна просто не втримати", – резюмував він.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....