Якщо переговори з Іраном у справі авіакатастрофи літака МАУ біля Тегерана зайдуть у безвихідь, Україна та інші постраждалі країни звернуться до міжнародних арбітражів, зокрема в Міжнародний суд ООН. Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін в інтерв'ю, інформують Патріоти України.
"Якщо переговори зайдуть у безвихідь, то ми будемо змушені звертатися до міжнародних арбітражів, зокрема в Міжнародний суд ООН. Ідеться не тільки про Україну, а про єдиний фронт держав Канади, Великобританії, Швеції, Афганістану й України", – заявив заступник міністра.
Ідеться про переговори щодо об'єктивного і неупередженого розслідування, гарантій неповторення інцидентів у майбутньому і про компенсації сім'ям постраждалих, авіакомпанії та державі Україна.
Заступник голови МЗС також висловив надію, що іранська сторона виконає свої міжнародні зобов'язання з передачі "чорних ящиків" літака іншій країні. Україна знаходиться в активній взаємодії з партнерами із Канади, Швеції, Великобританії, Афганістану для формування єдиної позиції в переговорах з іранською стороною.
Нагадаємо, що 8 січня в Ірані розбився літак рейсу PS 752 авіакомпанії МАУ. У результаті катастрофи загинули 176 осіб. На борту були громадяни семи країн: Ірану, Канади, Швеції, Афганістану, Німеччини, Великої Британії та України (2 пасажири і 9 членів екіпажу). Іран офіційно визнав, що помилково збив літак МАУ, відповідальність за це взяв на себе Корпус вартових ісламської революції – військова гілка виконавчої влади Ірану.
Мита, введені президентом Трампом, оминули Росію, оскільки санкції США вже "перешкоджають будь-якій значущій торгівлі", хоча Америка продовжує торгувати з РФ більше, ніж з такими країнами, як Маврикій чи Бруней, що потрапили до списку, передають Патріо...
Усунення або ліквідація диктатора Володимира Путіна не змінить загальний політичний курс Росії. На сьогодні ватажок Кремля має оточення, яке не готове змінювати курс країни. При цьому і в США, і в Європі розуміють, що зміна лише одного Путіна не принес...