Народний депутат від "Опозиційної партії – За життя" Ілля Кива звернувся до білорусів, привітавши їх з Днем незалежності, який відзначається в країні 2 липня. Також під час свого звернення нардеп сказав, що Україна втратила незалежність. Відео опубліковано в Telegram-каналі політика. Своє привітання він записав на тлі прапора Білорусі, повідомляють Патріоти України.
"Дорогий наш білоруський братній народ! Хочу привітати вас з великим державним святом – Днем незалежності! Тієї незалежності, яку вам зовсім недавно довелося захищати і відстоювати. Тієї незалежності, яку, на жаль, втратила моя країна", – говорив він.
За його словами, білоруси для нього є прикладом "боротьби та протистояння за своє сьогодення, майбутнє та історичне минуле". "Прийде той час, коли українці, білоруси і росіяни об'єднаються знову і стануть тією великою потужною силою, яка буде протистояти хаосу, божевіллю, свавіллю", – сказав Кива.
Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали: