Народний депутат від "Опозиційної партії – За життя" Ілля Кива звернувся до білорусів, привітавши їх з Днем незалежності, який відзначається в країні 2 липня. Також під час свого звернення нардеп сказав, що Україна втратила незалежність. Відео опубліковано в Telegram-каналі політика. Своє привітання він записав на тлі прапора Білорусі, повідомляють Патріоти України.
"Дорогий наш білоруський братній народ! Хочу привітати вас з великим державним святом – Днем незалежності! Тієї незалежності, яку вам зовсім недавно довелося захищати і відстоювати. Тієї незалежності, яку, на жаль, втратила моя країна", – говорив він.
За його словами, білоруси для нього є прикладом "боротьби та протистояння за своє сьогодення, майбутнє та історичне минуле". "Прийде той час, коли українці, білоруси і росіяни об'єднаються знову і стануть тією великою потужною силою, яка буде протистояти хаосу, божевіллю, свавіллю", – сказав Кива.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...