Народний депутат від "Опозиційної партії – За життя" Ілля Кива звернувся до білорусів, привітавши їх з Днем незалежності, який відзначається в країні 2 липня. Також під час свого звернення нардеп сказав, що Україна втратила незалежність. Відео опубліковано в Telegram-каналі політика. Своє привітання він записав на тлі прапора Білорусі, повідомляють Патріоти України.
"Дорогий наш білоруський братній народ! Хочу привітати вас з великим державним святом – Днем незалежності! Тієї незалежності, яку вам зовсім недавно довелося захищати і відстоювати. Тієї незалежності, яку, на жаль, втратила моя країна", – говорив він.
За його словами, білоруси для нього є прикладом "боротьби та протистояння за своє сьогодення, майбутнє та історичне минуле". "Прийде той час, коли українці, білоруси і росіяни об'єднаються знову і стануть тією великою потужною силою, яка буде протистояти хаосу, божевіллю, свавіллю", – сказав Кива.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...