"Україна, на жаль, втратила незалежність": Кива звернувся до білорусів (відео)

Ілля Кива звернувся до білорусівНародний депутат від "Опозиційної партії – За життя" Ілля Кива звернувся до білорусів, привітавши їх з Днем незалежності, який відзначається в країні 2 липня. Також під час свого звернення нардеп сказав, що Україна втратила незалежність. Відео опубліковано в Telegram-каналі політика. Своє привітання він записав на тлі прапора Білорусі, повідомляють Патріоти України.

"Дорогий наш білоруський братній народ! Хочу привітати вас з великим державним святом – Днем незалежності! Тієї незалежності, яку вам зовсім недавно довелося захищати і відстоювати. Тієї незалежності, яку, на жаль, втратила моя країна", – говорив він.

За його словами, білоруси для нього є прикладом "боротьби та протистояння за своє сьогодення, майбутнє та історичне минуле". "Прийде той час, коли українці, білоруси і росіяни об'єднаються знову і стануть тією великою потужною силою, яка буде протистояти хаосу, божевіллю, свавіллю", – сказав Кива.

У Білорусі продовжили військові навчання: ЗМІ дізналися деталі та оцінили ризик для України

п’ятниця, 1 липень 2022, 16:48

У Білорусі продовжили військові навчання щонайменше до 9 липня. Водночас, попри підвищення тривалості навчань на полігонах, білоруська армія, як і раніше, не готова до наступальних операцій. Про це свідчить графік проведення навчань на білоруських полі...

На Миколаївщині українські військові знищили один із найдорожчих безпілотників РФ

п’ятниця, 1 липень 2022, 16:29

У Миколаївській області українські військові знищили один із найдорожчих російських безпілотників "Форпост". Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у соціальній мережі Facebook. Сталося це в той момент, коли дрон намагався знайти чергову ціль в Миколаї...