Народний депутат від "Опозиційної партії – За життя" Ілля Кива звернувся до білорусів, привітавши їх з Днем незалежності, який відзначається в країні 2 липня. Також під час свого звернення нардеп сказав, що Україна втратила незалежність. Відео опубліковано в Telegram-каналі політика. Своє привітання він записав на тлі прапора Білорусі, повідомляють Патріоти України.
"Дорогий наш білоруський братній народ! Хочу привітати вас з великим державним святом – Днем незалежності! Тієї незалежності, яку вам зовсім недавно довелося захищати і відстоювати. Тієї незалежності, яку, на жаль, втратила моя країна", – говорив він.
За його словами, білоруси для нього є прикладом "боротьби та протистояння за своє сьогодення, майбутнє та історичне минуле". "Прийде той час, коли українці, білоруси і росіяни об'єднаються знову і стануть тією великою потужною силою, яка буде протистояти хаосу, божевіллю, свавіллю", – сказав Кива.
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...
Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...