Україна над прірвою: Зеленський побоюється сварок з Коломойським через "Приват", - FP

Якщо президент США Дональд Трамп хоче боротися з корупцією в Україні, він має звернути пильну увагу на суперечку між країною і МВФ щодо одного з її найбільших банків. Про це пише у статті для FP оглядач Кріс Міллер, передають Патріоти України.

Він зазначає, що на кону 5 млрд доларів і відновлення контролю над банківською системою країни, в якій олігархи протистоять уряду України та її західним прихильникам: "Битва ризикує підштовхнути уряд України до банкрутства та економічної кризи. Поки що Білий дім, схоже, цього не помітив" .

Журналіст намагається відповісти на питання, чому українські лідери можуть повернути "Приватбанк" Коломойському?

"Новий президент України Зеленський позиціонує себе як антикорупціонер. Але в нього довга історія ділових відносин із Коломойським, відколи комедійне шоу Зеленського транслювалося на телеканалі Коломойського. Деякі думають, що Зеленський у боргу перед Коломойським. Найімовірніше, Зеленський побоюється, що, якщо він переступить через Коломойського, олігарх спрямує свій телеканал проти Зеленського, нападаючи на президента і знижуючи його популярність", - пише він.

Міллер також наголошує на риториці МВФ і західних партнерів України: Україні буде важко отримати подальшу фінансову підтримку, поки Київ не гарантує скасування націоналізації "Приватбанку". "Найближчим часом Київ потребує більшого фінансування з боку МВФ, без якого йому буде важко оплачувати рахунки наступного року. Коломойський стверджував, що Україна має поліпшити відносини з Росією і не дивитися на Захід. Він навіть припустив, що, якщо МВФ не надасть більше готівки, можливо, це зробить Росія", - додає він.

"Президентство Зеленського на роздоріжжі. МВФ навряд чи надаватиме подальшу допомогу без гарантій, що гроші будуть витрачені належним чином. В.о. посла США в Києві Вільям Тейлор публічно попередив Зеленського про вплив Коломойського. Але Трамп і держсекретар Майк Помпео мовчали. Якщо самопроголошений американський борець з корупцією справді стурбований верховенством закону в Україні, то зараз саме час щось сказати", - підсумовує Міллер.

На допомогу місцевим держимордам прибули московські карателі?: В Білорусі приземлився спецборт Міноборони РФ

середа, 12 серпень 2020, 21:47

Наразі невідомо, кого перекинули у Білорусь цим спецбортом, чи він відправлений з іншою метою - прийняти когось на борт або доставити вантаж. 12 серпня у Білорусі приземлився спецборт Повітряно-космічних сил Росії. Про це повідомляють на сайті Inform N...

Псевдонауковець, котрий "не збудував і собачої будки": Дисертаційну статтю другого Міністра освіти Зеленського фахівці проаналізували на плагіат

середа, 12 серпень 2020, 21:15

Сергій Шкарлет переписав статтю російської професорки, переклавши її на українську. Виконуючого обов'язки міністра освіти та науки Сергія Шкарлета звинуватили у плагіаті. Підставою стала його стаття 2007 року "Теоретичні основи формування економічної б...