Україна "не може досягти переваги" на фронті: Президент Чехії натякнув на "переговори" в найближчій перспективі

Розвиток ситуації на полі бою не вказує на те, що Україна може домогтися військової переваги, а країна-агресор Росія тягне час, щоб заповнити свої ресурси, заявив президент Чехії Петр Павел. Про це пише чеський портал Novinky в четвер, 9 листопада, передають Патріоти України.

Він вважає, що наступного року може бути якийсь «початок переговорів», оскільки Україна, за його словами, поки що не може досягти військової переваги на фронті. Павел зазначив, що Росія намагається затягнути війну якомога довше. Виграючи час, вона поповнює запаси, включно з постачанням зброї з Північної Кореї, а також намагається обійти західні санкції.

Також Росія хоче дочекатися президентських виборів у США наступного року, які, на думку окупантів, можуть підірвати підтримку України, сказав Павел. Чеський президент упевнений, що у Заходу немає іншого вибору, як продовжувати допомагати Україні, поки країна сама не визначиться зі своїм наступним кроком. Він додав, що «будь-який успіх Росії означатиме наш провал».

Ізраїль в шоці: Прокурор Міжнародного кримінального суду вимагає ордери на арешт Нетаньягу наряду з лідерами ХАМАС

понеділок, 20 травень 2024, 18:53

Прокурор Міжнародного кримінального суду (МКС) Карім Хан попросив палату попереднього провадження видати ордери на арешт прем'єр-міністра та міністра оборони Ізраїлю, а також трьох лідерів ХАМАС за звинуваченнями у воєнних злочинах. Про це йдеться у за...

Великий промах: Фортифікацію треба будувати так, як росіяни побудували "лінію Суровікіна", - експерт

понеділок, 20 травень 2024, 18:42

Якби Україна побудувала лінію оборони так, як це зробили російські окупанти, "це було б дуже непогано". Про це "Еспресо" сказав ветеран російсько-української війни, майор Нацгвардії у відставці Олексій Гетьман. У цьому контексті він нагадав так звану "...