Україна не обговорюватиме заморожений конфлікт і здачу територій: У Зеленського озвучили червону лінію

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк укотре заявив, що Україна не погодиться на жодні компроміси щодо власної територіальної цінності. Він стверджує, що переговори з Росією розпочнуться тоді, коли Кремль тверезо оцінить ситуацію на фронті. При цьому світ має наполягати на суверенності держави, яка понад три місяці страждає від агресії окупантів, передають Патріоти України.

Про це він написав на своєму Telegram-каналі. Подоляк зізнався, що деякі світові лідери "втомилися" від війни, тому пропонують Києву шукати компроміси.

"Ми не торгуємо своїми громадянами, територіями чи суверенітетом. Це чітка червона лінія", – підкреслив радник ОПУ. Він зазначив, що чергова угоду, по типу "Мінська-3", лише відтягне нову хвилю агресії і не дасть Україні жодних гарантій у майбутньому.

"Будь-яка війна завершується за столом переговорів, і ця не буде винятком. Але переговори стануть можливими лише тоді, коли сторони будуть готові домовлятися. Для цього Росії потрібно почати тверезо оцінювати ситуацію. Навряд чи заяви про поступки, збереження обличчя чи заморожування конфлікту цьому сприятимуть", – зазначив Подоляк.

На його думку, тривала окупація частини території призведе до того, що мільйони біженців, які зараз перебувають за кордоном, не зможуть повернутися додому. Це значно вплине на економіку держави. "Ніхто у світі не зацікавлений у тривалій війні. Ніхто не зацікавлений у продовольчій кризі. Але сьогодні найкоротший шлях до завершення війни – зброя, санкції та фінансова допомога Україні", – підсумував радник ОПУ.

Українці діяли дуже успішно: Пентагон озвучив причину відступу росіян зі Зміїного

субота, 2 липень 2022, 5:36

Взяття Зміїного під контроль ЗСУ значно полегшує захист Одеси, а також можливість відкривати морські шляхи без контролю Росії. Міністерство оборони Сполучених Штатів підтвердило відступ росіян із острова Зміїний і не вважає це "жестом доброї волі". ....

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...