Україна не обговорюватиме заморожений конфлікт і здачу територій: У Зеленського озвучили червону лінію

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк укотре заявив, що Україна не погодиться на жодні компроміси щодо власної територіальної цінності. Він стверджує, що переговори з Росією розпочнуться тоді, коли Кремль тверезо оцінить ситуацію на фронті. При цьому світ має наполягати на суверенності держави, яка понад три місяці страждає від агресії окупантів, передають Патріоти України.

Про це він написав на своєму Telegram-каналі. Подоляк зізнався, що деякі світові лідери "втомилися" від війни, тому пропонують Києву шукати компроміси.

"Ми не торгуємо своїми громадянами, територіями чи суверенітетом. Це чітка червона лінія", – підкреслив радник ОПУ. Він зазначив, що чергова угоду, по типу "Мінська-3", лише відтягне нову хвилю агресії і не дасть Україні жодних гарантій у майбутньому.

"Будь-яка війна завершується за столом переговорів, і ця не буде винятком. Але переговори стануть можливими лише тоді, коли сторони будуть готові домовлятися. Для цього Росії потрібно почати тверезо оцінювати ситуацію. Навряд чи заяви про поступки, збереження обличчя чи заморожування конфлікту цьому сприятимуть", – зазначив Подоляк.

На його думку, тривала окупація частини території призведе до того, що мільйони біженців, які зараз перебувають за кордоном, не зможуть повернутися додому. Це значно вплине на економіку держави. "Ніхто у світі не зацікавлений у тривалій війні. Ніхто не зацікавлений у продовольчій кризі. Але сьогодні найкоротший шлях до завершення війни – зброя, санкції та фінансова допомога Україні", – підсумував радник ОПУ.

"На Білорусь полетять HIMARS": Фейгін заявив, що Лукашенко панічно боїться війни з Україною

неділя, 27 листопад 2022, 8:29

Глава Кремля Володимир Путін намагається змусити Білорусь взяти участь у війні з Україною. Натомість сам білоруський диктатор Олександр Лукашенко не бажає цього і прагне "ухилитися" він тиску Москви. Про це розповів російський опозиціонер та правозахис...

Живуть у лісах і пиячать: "Мобіки" на Луганщині скаржаться, що змушені орендувати житло в місцевих, щоб хоча б помитися

неділя, 27 листопад 2022, 8:04

Мобілізовані на війну проти України росіяни скаржаться на своє життя у луганських лісах. Там "мобіки" не тільки мерзнуть, а й нарікають, що через рішення геніального командування ЗС РФ, змушені орендувати на декілька днів житло у місцевих, щоб помитися...