"Україна не погодиться на жодні варіанти "мінських угод": Зеленський виступив із заявою

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не погодиться на жодні варіанти "мінських угод". Про це він сказав у інтерв'ю Фаріду Закарії для СNN, відповідаючи на запитання щодо просування українських військ на Херсонщині та на сході, передають Патріоти України.

Зеленський наголосив, що українці прагнуть деокупувати території своєї держави. "Головна ціль деокупації в тому, що не можна дати Росії продовжувати ту саму окупацію повільну, яку вона почала у 2014 році", - сказав він.

Глава держави зауважив, що не може повідомити деталі операційних дій ЗСУ на полі бою."Ми не будемо стояти на місці. Ми будемо потрішки постійно іти. Ми по-іншому більше говорити з ними не будемо. Як тільки ми залишимось і будемо стояти - я знаю, деякі держави будуть штовхати нас до "Мінського процесу". Я хочу, щоб світ розумів, - це різні речі. Дипломатичне вирішення і "Мінськ"-2-3-5-10 - це різні речі. "Мінськ" - це порожній папірець для того, щоб дати відпочити Росії перед наступним вторгненням", - наголосив Зеленський.

Росія готує масштабну ІПСО: ГУР Міноборони попереджає українців про "вкиди" у вітчизняних та західних ЗМІ

п’ятниця, 27 січень 2023, 20:27

Російські спецслужби готують дискредитаційну кампанію військовополітичного керівництва України. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони, передають Патріоти України. "Відомо, що найближчим часом буде запущено широку інформацій...

Канада і Данія будуть проти?: Путін вирішив розширити кордони Російської Федерації і скликав Радбез

п’ятниця, 27 січень 2023, 20:14

У п’ятницю, 27 січня, російський президент Володимир Путін скликав Раду безпеки РФ для обговорення претензій щодо розширення меж свого континентального шельфу в Північному Льодовитому океані. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України. Ще у ...