"Україна не воює сьогодні": Лукашенко зробив дивну заяву про війну і вірогідність участі в ній Білорусі

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко виступив із черговою дивною заявою щодо війни в Україні. Він нібито не хоче, щоб білоруси воювали, бо не бачить у цьому сенсу, передають Патріоти України.

Водночас Лукашенко повторив пропаганду про те, що в Україні з Росією нібито "воює НАТО". "Жодна Україна не воює сьогодні. Сьогодні з Росією воює весь блок НАТО і Америка насамперед", – заявив він на зустрічі з жителями Пружанського району Брестської області.

При цьому білоруський диктатор закликав народ берегти мир у своїй країні. "Ви не думайте, що я тут планую якийсь напад, ось, Україну бомбитимемо з території Білорусі і так далі. Немає в мене жодного бажання, щоб ваші та мої діти воювали. В ім'я чого? Нам треба втихомиритися", – заявив Лукашенко.

Почалася паніка: Наступ ЗСУ змушує російську армію втікати на східному та південному фронтах, - WP

четвер, 6 жовтень 2022, 6:24

Україна прагне повернути якомога більше своїх територій до того, як РФ кине в бій сотні тисяч мобілізованих росіян. Збройні сили України прискорили контрнаступ одразу на двох фронтах - східному та південному. Окупаційні війська Росії змушені відступати...

Одещину та Миколаївщину атакували дрони-камікадзе, шість збито

четвер, 6 жовтень 2022, 6:09

ППО збила шість дронів-камікадзе, які вночі атакували Одеську та Миколаївську області. Під час нічної атаки дронів-камікадзе по Одещині і Миколаївщині, за попередніми даними, 6 дронів збито силами протиповітряної оборони", - доповідає ОК "Південь".