"Україна не виграє війну": Прем’єр Угорщини Орбан зробив чергову скандальну заяву

"Україна не виграє війну": прем’єр Угорщини Орбан зробив чергову скандальну заяву

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Україна не здатна виграти агресивну війну, яку розв'язала Росія, передають Патріоти України.

"Моя позиція полягає у тому, що, дивлячись на реальність, цифри, обстановку, на той факт, що НАТО не готовий відправити війська, є очевидним: не може бути перемоги для бідних українців на полі бою. Це моя позиція", – сказав він.

Голова угорського уряду зазначив, що треба переконати кожного у необхідності досягти єдиного можливого рішення, яким, за його словами, є припинення вогню.

"Після припинення вогню повинні початися мирні переговори", – сказав Орбан.За словами Орбана, війну можна зупинити лише тоді, коли "Росія укладе угоду зі США". Він також додав, що сподівається, що Дональд Трамп виграє наступні президентські вибори у США.

У Бахмуті російські військові розвісили "антидронові" сітки: Чому вони не працюють (відео)

середа, 27 вересень 2023, 7:50

Російські окупанти зазнають серйозних втрат на Бахмутському напрямку через успішний контрнаступ Збройних сил України. Тому загарбники роблять спроби зупинити атаки ЗСУ різними способами, передають Патріоти України. Так, армія РФ почала використовувати ...

Населення недоімперії почуватиметься не краще українців: Україна відповідатиме на атаки РФ по енергетиці - Умеров

середа, 27 вересень 2023, 7:32

Якщо Росія атакуватиме українську енергоінфраструктуру, вона отримає відповідь. Про це заявив міністр оборони України Рустем Умєров в ефірі телеканалу CNN. . Він зазначив, що взимку Росія зосередиться на завдаванні ударів по енергетичній інфраструктур...