Удар у саме серце скреп Україна оскаржила обрання росіянина Толстого віце-президентом ПАРЄ

Українська делегація в ПАРЄ не відступає від своєї позиції: росіянам в організації не місце. Саме тому українці вже оскаржили повноваження російської делегації в ПАРЄ загалом і обрання віце-президентом організації росіянина Петра Толстого зокрема, передають Патріоти України.

Про те, що українську ініціативу підтримали 30 делегатів ПАРЄ повідомив у своєму телеграм-каналі нардеп від "Європейської Солідарності" та член української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко.

Понад 30 делегатів ПАРЄ встали на підтримку цієї ініціативи й тепер це питання протягом 2 днів буде вивчене в Асамблеї, і після цього буде прийняте остаточне рішення. Невелика поки, але перемога, – зауважив політик. Гончаренко уточнив: повноваження російської делегації були оскаржені як з базових причин, так і з процедурних.

Увага! Україна з партнерами в ПАРЄ порушила це питання через те, що до делегації Росії входять фігуранти санкційного списку Євросоюзу.

Ба більше – українці добилися заблокування обрання депутата російської Держдуми Петра Толстого віцепрезидентом ПАРЄ. З таким запереченням виступила членкиня української делегації Марія Мезенцева.

Пан Толстой неодноразово публічно висловлював свої антисемітські погляди. Тому він не гідний бути віцепрезидентом ПАРЄ, – наголосила Мезенцева.

Після цього голосування щодо кандидатури Толстого перенесли на другу половину дня, воно буде таємним. Обрання інших 18-ти віцепрезидентів Асамблеї пройшло автоматично.

​Ну прямо як їх друзяки-росіяни: Військовий корабель Ірану вторгся в територіальні води Естонії

неділя, 25 липень 2021, 9:20

Військовий корабель Ірану Sahand, що прямував до Санкт-Петербурга, без дозволу зайшов в територіальні води Естонії з північно-західного боку острова Осмуссаар. Про це інформує видання ERR з посиланням на заяву естонського департаменту поліції і прикорд...

Радник "завгоспа" Зеленського має право на приватну думку: Високопоставлений американський дипломат прокоментували заяву Арестовича про "переорієнтацію України на Схід"

неділя, 25 липень 2021, 9:08

Тимчасовий повірений у справах США, заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент раніше зауважив, що ніколи не бачився з Арестовичем. Кент сумнівається, що посадовець представляє офіційну позицію влади, повідомляють Патр...