Удар у саме серце скреп Україна оскаржила обрання росіянина Толстого віце-президентом ПАРЄ

Українська делегація в ПАРЄ не відступає від своєї позиції: росіянам в організації не місце. Саме тому українці вже оскаржили повноваження російської делегації в ПАРЄ загалом і обрання віце-президентом організації росіянина Петра Толстого зокрема, передають Патріоти України.

Про те, що українську ініціативу підтримали 30 делегатів ПАРЄ повідомив у своєму телеграм-каналі нардеп від "Європейської Солідарності" та член української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко.

Понад 30 делегатів ПАРЄ встали на підтримку цієї ініціативи й тепер це питання протягом 2 днів буде вивчене в Асамблеї, і після цього буде прийняте остаточне рішення. Невелика поки, але перемога, – зауважив політик. Гончаренко уточнив: повноваження російської делегації були оскаржені як з базових причин, так і з процедурних.

Увага! Україна з партнерами в ПАРЄ порушила це питання через те, що до делегації Росії входять фігуранти санкційного списку Євросоюзу.

Ба більше – українці добилися заблокування обрання депутата російської Держдуми Петра Толстого віцепрезидентом ПАРЄ. З таким запереченням виступила членкиня української делегації Марія Мезенцева.

Пан Толстой неодноразово публічно висловлював свої антисемітські погляди. Тому він не гідний бути віцепрезидентом ПАРЄ, – наголосила Мезенцева.

Після цього голосування щодо кандидатури Толстого перенесли на другу половину дня, воно буде таємним. Обрання інших 18-ти віцепрезидентів Асамблеї пройшло автоматично.

Хіти тижня. "Коли долбо*бізм зашкалює": Миколаївський депутат привітав українців з 23 лютого, опублікувавши прапор Росії

четвер, 27 лютий 2020, 21:30

Через деякий час депутат з Миколаєва все ж видалив цю листівку і замінив її на іншу. Депутат Миколаївської міськради від "Опозиційного блоку" Павло Зоткін розізлив українських інтернет-користувачів привітанням з 23 лютого. Крім того, українці обурилися...

Забрали документацію: Офіс "Центренерго" заблокували люди, пов'язані з Коломойським

четвер, 27 лютий 2020, 20:18

Відразу після призначення нових керівників старі менеджери, лояльні до Коломойського, нібито зникли. Офіс компанії "Центренерго" по вулиці Козацькій у Києві після заміни керівництва заблокували невідомі, яких пов'язують із бізнесменом Ігорем Коломойськ...