Україна отримає від Швеції великий "зимовий пакет" допомоги: Що туди входить

Україна отримає новий "зимовий пакет" допомоги від Швеції на суму майже 338 млн доларів, до складу якого увійдуть системи протиповітряної оборони, інформують Патріоти України.

"Новий "зимовий пакет" допомоги від уряду Швеції на майже $338 млн, який, зокрема, включає ППО - вагомий внесок у нашу стійкість і перемогу", - зазначив у Telegram прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Шмигаль повідомив, що обговорив з прем’єр-міністром Ульфом Крістерссоном підтримку, необхідну для відновлення українських об’єктів енергоінфраструктури. "Шведські трансформатори, генератори й інше обладнання вже допомагає у відновленні української енергосистеми. Дякуємо. Водночас захист неба над Україною від терористичних атак росії залишається для нас пріоритетом", - додав він.

Шмигаль зазначає, що також Швеція долучилася до ініціативи президента України GrainfromUkraine, виділивши 10 млн євро на закупівлю українського зерна для країн Азії та Африки. "Проговорили з паном Крістерссоном й амбітні плани на близьке майбутнє: приєднання України до ЄС та масштабну повоєнну відбудову", - повідомив прем'єр України.

У Росії хочуть... чіпувати чиновників, які виїжджають на відпочинок за кордон, щоб їх не завербували

неділя, 5 лютий 2023, 9:40

У Росії, де ще недавно завзято боролись з "чіпуванням" Білла Ґейтса під виглядом вакцинації від коронавірусу, хочуть примусово чіпувати своїх чиновників, які виїжджають на відпочинок за кордон. Такі заходи мають вберегти російських урядовців від вербув...

Темп утилізації залишається високим: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 5 лютого

неділя, 5 лютий 2023, 9:31

Збройні сили за останню добу знищили ще 700 російських окупантів, два танки та два засоби ППО. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 05.02.23 орієнтовно склали: