
Європейські країни планують надати українським військовим основні бойові танки для двох батальйонів - це 80 Leopard - по 40 одиниць. Крім того, Сполучені Штати Америки оснастять ще один батальйон Abrams. Про це повідомляє німецьке видання Spiegel, передають Патріоти України.
Видання пише, що німецькі танки надійдуть на озброєння ЗСУ до кінця березня 2023-го. Зазначається, що такий крок відбувається в координації з міжнародними партнерами.
"Німці беруть участь (у коаліції - Ред.) з ротою танків Leopard 2A6 у батальйоні, в який, як кажуть, фіни, іспанці та голландці також вносять танки цієї моделі. Поляки та норвежці збирають другий батальйон "Леопардів" типу 2А4. Повідомляється, що третій батальйон прибуде з США з приблизно 30 основними бойовими танками M1 Abrams. Хоча офіційно про це ще не було оголошено", - йдеться у матеріалі Spiegel.
Підготовка українських екіпажів у Німеччині має розпочатися якнайшвидше, йдеться у заяві. Окрім навчання, пакет також включав "логістику, боєприпаси та обслуговування систем".
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....