
Європейські країни планують надати українським військовим основні бойові танки для двох батальйонів - це 80 Leopard - по 40 одиниць. Крім того, Сполучені Штати Америки оснастять ще один батальйон Abrams. Про це повідомляє німецьке видання Spiegel, передають Патріоти України.
Видання пише, що німецькі танки надійдуть на озброєння ЗСУ до кінця березня 2023-го. Зазначається, що такий крок відбувається в координації з міжнародними партнерами.
"Німці беруть участь (у коаліції - Ред.) з ротою танків Leopard 2A6 у батальйоні, в який, як кажуть, фіни, іспанці та голландці також вносять танки цієї моделі. Поляки та норвежці збирають другий батальйон "Леопардів" типу 2А4. Повідомляється, що третій батальйон прибуде з США з приблизно 30 основними бойовими танками M1 Abrams. Хоча офіційно про це ще не було оголошено", - йдеться у матеріалі Spiegel.
Підготовка українських екіпажів у Німеччині має розпочатися якнайшвидше, йдеться у заяві. Окрім навчання, пакет також включав "логістику, боєприпаси та обслуговування систем".
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...