"Україна отримала унікальне запрошення від НАТО": Експерт розповів про шанс, ініціатором якого став Лондон

26 жовтня у Брюсселі відбудеться засідання Комітету Ради НАТО з питань озброєнь, куди Україна отримала офіційне запрошення. Головуватиме генсек Альянсу Йєнс Столтенберг, інформують Патріоти України.

Раніше Україна залучалася до участі у засіданнях Конференції. Однак тепер уперше йдеться про питання, які стосуються прерогативи виключно держав-членів НАТО. Ініціатором виступив офіційний Лондон, який провів консультації із Вашингтоном.

Як пише блогер Олег Шарп, американські ЗМІ повідомляють, що Білий дім після візиту міністра оборони США в Україну остаточно вирішив делегувати певну частину своїх зобов'язань щодо підтримки України – як у політичній сфері, так і у військовій – Великобританії. Це і постачання ракет, і відстоювання її інтересів у НАТО, і підготовка військових кадрів. Блогер побажав команді президента Зеленського "використовувати той шанс, який надають Україні стратегічні партнери".

Хто б сумнівався: Конституційний суд РФ схвалив захоплення територій України

неділя, 2 жовтень 2022, 15:43

Конституційний суд Російської Федерації підтримав привласнення окупованих територій України - "ДНР", "ЛНР", Херсонської та Запорізької областей. Вже призначені "вибори" в "парламенти" на 2023 рік. Про це повідомляє російське пропагандистське агентство ...

Жінки та діти перелякані: У Фінляндії втікачів від мобілізації у Росії поселили разом із укранськими біженцями

неділя, 2 жовтень 2022, 15:29

У Фінляндії російських дезертирів почали селити у центри, де проживають українські біженці. Такі випадки зафіксовано вже у кількох фінських містах, українки скаржаться, що бояться за себе та своїх дітей. Реагуючи на ситуацію, українці вже звернулися до...