Україна отримала від Німеччини дві РСЗВ Mars II та 50 бронемашин Dingo

Україна отримала від Німеччини Mars II та Dingo

Німеччина передала Україні обіцяну військову техніку: дві реактивні системи залпового вогню (РСЗВ) Mars II та 50 бронетранспортерів Dingo. Про це повідомляє Міноборони Німеччини у Twitter. У Німеччині також запустять навчальні проекти для українських військових.

"Цим ми продовжуємо підтримувати Україну у боротьбі за її цілісність та суверенітет", - сказано у повідомленні. У Міноборони Німеччини додали, що Берлін також передасть Києву чотири самохідні гаубиці PzH 2000.


Бронетранспортер Dingo – це спеціальна озброєна машина, яка використовується для патрулювання та розвідки. Німеччина має понад 500 таких автомобілів у різних модифікаціях.
РСЗВ Mars II – це змонтована на гусеничній базі реактивна система, що є німецьким аналогом HIMARS. Вага її ракети становить 107 кг, дальність польоту – 40 км. Боєприпас здатний пробити броню, завтовшки до 140 мм.

В Росії спробували поглузувати з мера Дніпра і запропонували дрова в обмін на пам’ятники, але щось пішло не так (фото)

субота, 4 лютий 2023, 23:52

Голова адміністрації російського міста Кремьонки Калузької області Сергій Гусєв надіслав на ім'я мера Дніпра Бориса Філатова "відкритий лист". У ньому росіяни у знущальній формі запропонували обміняти знесені в місті пам'ятники російським діячам на "др...

У Повітряних силах показали, як винищувач МіГ-29 відпрацьовує по позиціях окупантів американськими ракетами (відео)

субота, 4 лютий 2023, 23:29

Повітряне командування "Захід" показало відео, на якому видно, як винищувач МіГ-29 відпрацьовує по ворожих позиціях ракетами HARM американського виробництва. Відео роботи українського аса опублікували на офіційній сторінці ПК "Захід" Повітряних Сил ЗС,...