Україна отримала від Німеччини дві РСЗВ Mars II та 50 бронемашин Dingo

Україна отримала від Німеччини Mars II та Dingo

Німеччина передала Україні обіцяну військову техніку: дві реактивні системи залпового вогню (РСЗВ) Mars II та 50 бронетранспортерів Dingo. Про це повідомляє Міноборони Німеччини у Twitter. У Німеччині також запустять навчальні проекти для українських військових.

"Цим ми продовжуємо підтримувати Україну у боротьбі за її цілісність та суверенітет", - сказано у повідомленні. У Міноборони Німеччини додали, що Берлін також передасть Києву чотири самохідні гаубиці PzH 2000.


Бронетранспортер Dingo – це спеціальна озброєна машина, яка використовується для патрулювання та розвідки. Німеччина має понад 500 таких автомобілів у різних модифікаціях.
РСЗВ Mars II – це змонтована на гусеничній базі реактивна система, що є німецьким аналогом HIMARS. Вага її ракети становить 107 кг, дальність польоту – 40 км. Боєприпас здатний пробити броню, завтовшки до 140 мм.

"Хай залишить собі своє "вибачаюсь": Зеленський різко відреагував на відповідь Лукашенка на українську вимогу прибрати російські ретрослятори для повітряних ударів з білоруського кордону

неділя, 21 червень 2026, 23:55

Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...

Блокада Криму почалася: Аналітик дав прогноз, скільки часу зможуть протриматися росіяни

неділя, 21 червень 2026, 21:28

При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...