Україна передала до Гааги заяви про страти українських бійців під Іловайськом і Дебальцевим

В Офісі генпрокурора розглядають близько 200 справ про військові злочини.

Останнє повідомлення України в офіс прокурора Міжнародного кримінального суду в Гаазі стосувалося позасудових страт українських військових в ході боїв за Іловайськ та Дебальцеве. Також у ньому була інформація про залучення Росією до конфлікту підконтрольних незаконних збройних формувань. Про це в інтерв'ю розповів заступник генерального прокурора Гюндуз Мамедов, передають Патріоти України.

Найближчим часом в МКС буде передано ще один пакет доказів вчинення російськими військовими військових злочинів. "Зокрема, нові факти порушень російським військовим керівництвом домовленостей по "зеленому коридору" для відходу українських сил під Іловайськ", - повідомив Мамедов.

Всього з початку російської агресії Україна направила до МКС 15 повідомлень: 7 з них стосувалися Донбасу, 8 - Криму. За словами Мамедова, зараз прокурори МКС поки вивчають ситуацію по Україні.

США дали добро: Прибалтійські республіки надішлють Україні ракетні комплекси Stinger і Javelin

п’ятниця, 21 січень 2022, 20:10

У відповідь на агресивні дії Росії Латвія, Литва та Естонія вирішили надати Україні протиповітряні ракети Stinger та протитанкові ракети Javelin.Про це йдеться у повідомленнях, розміщених на сайтах міністерств оборони балтійських держав, зазначають Пат...

У муніципальну охорону Києва намагаються влаштувати... найманця "ЛНР" (фото)

п’ятниця, 21 січень 2022, 19:59

"Бойовиків. Влаштовують у Муніципальну охорону. Натуральних сепаратистів. Які багато років воювали проти України. З вироками суду.Номер перший. Переходенко Віллі Володимирович. "2 мотострелковый батальон, 6 мотострелковая рота, 1 мотострелковый взвод, ...