"Україна переможе, Путін вбивця": В окупованому Криму наважилися на сміливу патріотичну акцію (фото)

У тимчасово окупованому Росією Криму українські патріоти влаштували нову сміливу акцію. У людних місцях вони залишили символи руху опору. Крім того, українці нагадали загарбникам, що Крим – це Україна, а кремлівський диктатор Володимир Путін – вбивця. Відповідні фото є в розпорядженні ЗМІ, передають Патріоти України.

Зокрема, акції спротиву та протестів пройшли у Сімферополі та Севастополі. Відважні мешканці міст кожного дня нагадують російським окупантам, що громадяни України чекають на повернення до єдиної та вільної України.

На вулицях міст патріоти залишили символічні плакати, а також мітки у вигляді жовтої стрічки, яка є символом руху громадського опору.

Джерело: Обозреватель

Після 30-річної перерви у РФ якимсь дивом відновили виробництво танкових двигунів для Т-80 - ЗМІ

вівторок, 26 вересень 2023, 1:45

На Калузькому турбінному заводі планують виготовляти 1500-сильні двигуни для танків. Раніше були озвучені наміри відродити виробництво Т-80. . Російські пропагандисти показали, як на Калузькому турбінному заводі заливають у форму метал для виготовленн...

"Жили в наметах посеред поля в бруді і холоді": Полонений окупант розповів про умови в армії РФ (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 0:22

Полонений окупант Синицький Олексій розповів про умови в російській армії. За його словами, мобілізовані росіяни живуть у наметах, у бруді та холоді, передають Патріоти України. Про це він розповів на допиті. Відповідне відео опинилося в розпорядженні...