Україна показала, що Москву можна побороти: В'ятрович оцінив сценарій розпаду Росії

Сьогодні ймовірність розпаду Росії стала високою. Вона зазнала найбільших військових і політичних поразок і опинилася в такій міжнародній ізоляції, в якій ще не була, передають Патріоти України.

Україна показала народам поневоленої РФ, що Москву можна побороти. Про це розповів український історик, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович.

У чаті на Главреді він розповів про те, що сьогодні ймовірність розпаду країни-окупанта Росії стала високою. Москва зазнала безпрецедентних поразок у своїй сучасній історії і перебуває в найсильнішій міжнародній ізоляції.

"Зараз, як ніколи раніше, є ймовірність, що Росія розвалиться. Ніколи раніше Росія не зазнавала таких поразок – не тільки військових, але й політичних. Ніколи раніше Росія не опинялася в такій міжнародній ізоляції, як зараз", - зазначив В'ятрович. За словами історика, українці показали поневоленим народам РФ справжній приклад боротьби.

"Ніколи раніше ті поневолені народи, що входять до складу РФ, не мали такого яскравого прикладу того, що Росію можна побороти, який вони отримують зараз, дивлячись на українців.", - підкреслив Володимир В'ятрович.

«Оркан», «БЭК-1000» та «Визир»: Для протидії Україні на морі Росія розробила нові безекіпажні катери (відео)

неділя, 23 червень 2024, 9:08

Варто зазначити, що представлені морські дрони значно поступаються по основним характеристикам українським, котрі в свою чергу продовжують вдосконалюватися. На військово-морській виставці «ФЛОТ-2024» ВПК Росії представив три нові безекіпажні катери. Йд...

На концерті Кобзона триває аншлаг, до того у росіян катастрофа з артилерією: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 23 червня

неділя, 23 червень 2024, 8:36

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 23.06.24 орієнтовно склали: