Очікують, що буде інший президент? Україна попросила перенести візит Зеленського в Білорусь

Україна ініціювала перенесення на рік українсько-білоруського ІІІ Форуму регіонів, який повинен був відвідати президент Володимир Зеленський. Захід спочатку планувався на 8-9 жовтня в місті Гродно (Білорусь), передать Патріоти України.

Про зміну планів в інтерв'ю газеті "Україна Бізнес Ревю" розповів посол Білорусі в Україні Ігор Сокол. За його словами, спільна підготовча робота до Форуму фактично перекреслена. Крім того, дипломат вважає, що від цього в першу чергу постраждають економіки країн і міжрегіональні зв'язки.

"Форум регіонів України та Білорусі в Гродно в жовтні планувався як центральна подія на двосторонньому треку. У липні ми направили запрошення від імені білоруського уряду всім керівникам українських регіонів. Станом на серпень були отримані підтвердження участі від половини областей України", – розповів Сокол.

"Опрацьовувався офіційний візит Володимира Зеленського в Білорусь. Буквально днями українська сторона звернулася до нас з ініціативою перенести Форум на 2021 рік", – додав він.

Підсумовуючи, білоруський посол зазначив, що його країна готова підтримувати зв'язки з Україною на локальних рівнях, якщо Київ відмовляється від глобального. "Руйнувати легко, створювати набагато важче. Раз керівництво України поставило відносини "на паузу", значить, продовжимо спілкуватися з областями, містами, сільськими радами, бізнесом. Ми до цього готові", – сказав Сокол.

Беззвучний та маневренний: Україна успішно випробувала дрон-камікадзе "ST-35 Грім" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 19:28

Час розгортання комплексу не більше 15-20 хвилин. "Грім" - новий український ударний безпілотний авіаційний комплекс, призначений для ураження цілі шляхом самознищення, повідомляють Патріоти України. . Ця розробка українських вчених дозволить ЗСУ про...

З архіву ПУ. Десь на півночі РФ протяжно виє безнадійно поламаний старий "Кузя": До складу ВМС США ввели корабель-невидимку класу "Цинциннаті" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 19:00

Новачок став вже десятим кораблем свого класу у складі ВМС США. 5 жовтня у склад військово-морського флоту США ввели новий бойовий корабель-невидимку прибережної зони LCS 20 USS Cincinnati (“Цинциннаті”), повідомляють Патріоти України 6 жовтня 2019 рок...