Україна послідовно підтримує територіальну цілісність Азербайджану, - глава МЗС

У зв’язку з відновленням бойових дій Дмитро Кулеба доручив посольствам в Азербайджані та Вірменії надавати максимальне сприяння українцям, які перебувають у цих країнах.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявляє, що Україна послідовно підтримує територіальну цілісність Азербайджану. Про це він сказав під час онлайн-брифінгу, передають Патріоти України.

"Одним з наріжних каменів української зовнішньої політики є підтримка територіальної цілісності держав. Ми послідовно підтримували територіальну цілісність Азербайджану, так само як і Азербайджан підтримував нашу територіальну цілісність у міжнародно визнаних кордонах. І цей принцип залишається для нас абсолютно незмінним", - наголосив Кулеба.

На переконання міністра, зараз на Кавказі головне - не розпалювати додатково і без того дуже високі емоції. "Зараз потрібно працювати на зниження емоцій та припинення кровопролиття", - додав він.

За словами Кулеби, у зв’язку з відновленням бойових дій він доручив посольствам України в Азербайджані та Вірменії надавати максимальне сприяння українським громадянам, які перебувають у цих країнах: забезпечено цілодобове функціонування гарячих ліній, посольства мають встановити зв’язок з громадянами, які перебувають в районах, наближених до бойових дій, і дуже оперативно реагувати на будь-які проблемні чи надзвичайні ситуації, в які можуть потрапляти співвітчизники.

Нардеп зі "Слуги народу" потрапив у жорстку ДТП на Житомирщині

понеділок, 15 серпень 2022, 0:34

Народний депутат від "Слуги народу" Олексій Красов 14 серпня потрапив в аварію. Жорстка ДТП трапилася на Житомирщині. У пресслужбі фракції вже підтвердили інформацію про цю аварію, зазначають Патріоти України. Також деталі ДТП журналістам розповіли вла...

"У нас вже був день перемоги": Мобілізовані в "ЛНР" відмовилися воювати за "ДНР" (відео)

понеділок, 15 серпень 2022, 0:26

У самопроголошеному терористичному угрупуванні "ЛНР" почали протестувати мобілізовані військовослужбовці. Вони заявили, що не хочуть воювати у сусідній квазіреспубліці "ДНР", куди їх відправляють погрозами та шантажем. Терористи поскаржилися, що їх кид...