Україна послідовно підтримує територіальну цілісність Азербайджану, - глава МЗС

У зв’язку з відновленням бойових дій Дмитро Кулеба доручив посольствам в Азербайджані та Вірменії надавати максимальне сприяння українцям, які перебувають у цих країнах.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявляє, що Україна послідовно підтримує територіальну цілісність Азербайджану. Про це він сказав під час онлайн-брифінгу, передають Патріоти України.

"Одним з наріжних каменів української зовнішньої політики є підтримка територіальної цілісності держав. Ми послідовно підтримували територіальну цілісність Азербайджану, так само як і Азербайджан підтримував нашу територіальну цілісність у міжнародно визнаних кордонах. І цей принцип залишається для нас абсолютно незмінним", - наголосив Кулеба.

На переконання міністра, зараз на Кавказі головне - не розпалювати додатково і без того дуже високі емоції. "Зараз потрібно працювати на зниження емоцій та припинення кровопролиття", - додав він.

За словами Кулеби, у зв’язку з відновленням бойових дій він доручив посольствам України в Азербайджані та Вірменії надавати максимальне сприяння українським громадянам, які перебувають у цих країнах: забезпечено цілодобове функціонування гарячих ліній, посольства мають встановити зв’язок з громадянами, які перебувають в районах, наближених до бойових дій, і дуже оперативно реагувати на будь-які проблемні чи надзвичайні ситуації, в які можуть потрапляти співвітчизники.

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець".

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.

З архіву ПУ. Зеленський не усвідомлює, що коїть: "Їх спіймали на гачок, приманкою був обмін", - екс-спецпредставник України в Мінську Безсмертний про підписання "формули Штайнмаєра"

субота, 24 жовтень 2020, 10:00

За словами дипломата, щоб робити остаточні висновки щодо змісту документу, треба отримати його повний текст. Водночас, за його даними, під час переговорів туди внесли певні "додатки", які ще не були озвучені. Втім, каже Безсмертний, все це не має особл...