
Україна провела обмін військовополоненими з російською стороною, у результаті якого додому повернулись 95 українських військових. Про це у п'ятницю, 18 жовтня, заявили Координаційний штаб та президент Володимир Зеленський, передають Патріоти України.
Серед тих, хто повернувся додому, - 69 солдатів і сержантів та 26 офіцерів.
Звільнені військові захищали Маріуполь і Азовсталь, Донеччину, Луганщину, Харківщину, Київщину, Чернігівщину, Херсонщину. Це нацгвардійці, військові моряки, воїни ЗСУ, прикордонники та представники інших підрозділів Сил безпеки та оборони, розповіли у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.




Особливість цього обміну в тому, що додому повертаються чимало українців, які отримали незаконні вироки та були "засуджені": 28 захисників - до тривалих термінів, а 20 - до довічного ув’язнення.
Раніше повідомлялося, що з російського полону звільнили правозахисника, журналіста, громадського діяча та військового Максима Буткевича.
За час повномасштабної війни Україні вдалося визволити з російського полону 3135 людей, приблизно третина з них були зареєстровані як зниклі безвісти.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...