Україна повертається в 90-ті? "Свобода слова" Савіка Шустера (онлайн-трансляція)

Гості "Свободи" поговорять про те, чи будуть покарані поліцейські за злочин в Кагарлику, чому житомирський стрілок вбив семеро осіб, а також торкнуться теми розборок між перевізниками в Броварах.

У п'ятницю, 29 травня, в ток-шоу "Свобода слова" журналіста Савіка Шустера гості програми обговорюватимуть останні кримінальні події в Україні із застосуванням вогнепальної зброї, знущання поліцейських та інші випадки в стилі "бурхливих дев'яностих", зазначають Патріоти України.

У прямому ефірі гості "Свободи" поговорять про те, чи будуть покарані поліцейські за злочин в Кагарлику, чому житомирський стрілок вбив семеро осіб, а також торкнуться теми розборок між перевізниками в Броварах. Ще однією темою стане нова програма уряду і її здатність змінити життя українців.

Серед гостей передачі: прем'єр-міністр Денис Шмигаль, міністр фінансів Сергій Марченко, міністр соціальної політики України Марина Лазебна та інші.

Трансляція розпочнеться о 21:00

"Выигрывают в такой ситуации те, кто благим матом по делу и без дела орут "наших бьют". Именно они и провоцируют насилие", - Ейдман про конфлікт Ізраїлю і Палестини

субота, 15 травень 2021, 9:44

"Не только о трагедии в Израиле. В современном мире этнические конфликты не имеют в долгосрочной перспективе военного, насильственного решения. К счастью, ни одно государство уже не способно позволить себе устроить фатальную этническую чистку. Такие по...