Хай скрепи заздрять: Україна продала Саудівській Аравії протитанкових комплексів на мільйони

Саудівська Аравія продовжує закуповувати сучасні українські протитанкові ракетні комплекси. Цьогоріч вже поставлено 140 комплексів "Скіф" та "Корсар" та 840 керованих ракет до них, повідомляють Патріоти України.

Державне підприємство "Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма "Прогрес", за перші два місяці цього року відправила чотири партії протитанкових керованих систем та ракет виробництва Київського державного конструкторського бюро "Луч".

Усього за січень-лютий 2019 року до Саудівської Аравії було поставлено шість десятків 130-мм ПТРК "Скіф" (з тепловізійними камерами EYE-LR-S Aselsan - Gazeta.ua), 80 легких переносних 107-мм ПТРК "Корсар", 400 осколково-фугасних ракет калібру 130 мм РК-2ОФ, 400 осколково-фугасних ракет калібру 107 мм РК-3ОФ та по 20 учбових ракет до двох моделей ПТРК. Загальна сума постачання склала близько $57,85 млн.

"Справжній паспорт покажіть!": Журналіста з Криму не пустили до Норвегії через Росію

субота, 29 лютий 2020, 14:58

Олександру Мащенку запропонували подорожувати в Норвегію без візи з українським біометричним паспортом. Журналісту російської "Парламентской газеты" Олександру Мащенку, який проживає в Криму, відмовили у в'їзді в Норвегію через російський закордонний п...

"Відійдіть з дороги Туреччини": Ердоган розповів про телефонну розмову із Путіним

субота, 29 лютий 2020, 14:22

Реджеп Ердоган заявив, що Туреччина прагне сформувати в Ідлібі зону безпеки і тим самим забезпечити безпеку своїх кордонів. «Я відкрито запитав у Путіна: «Що ви робите в Ідлібі? Якщо хочете створити військову базу, то створюйте, однак відійдіть з дорог...