"Війна" починається: Україна прийняла жорстке рішення через дії ПАРЄ

Міністерство закордонних справ України прийняло рішення відкликати посла України при Раді Європи Дмитра Кулебу. 25 червня на своїй сторінці в Facebook про це заявив глава МЗС Павло Клімкін, повідомляють Патріоти України.

За його словами, дипломата відкликали для консультацій. Керівник відомства подякував українській парламентській делегації. За його словами, представники України в ПАРЄ "виклалася по повній".

"Тому призупинення участі в ПАРЄ - цілком логічний крок. Але не назавжди, щоб не віддавати РЄ на розтерзання Росії і її друзям", - заявив Клімкін.

Він підкреслив, що після повернення Росії до Ради Європи, організація втратила українську довіру. "З лідера зусиль по захисту прав людини організація перетворилася в простого менеджера, причому такого собі", - зазначив глава МЗС.

Хіти тижня. Конструкторам українського "Корсара" є про що подумати: Польща провела успішні випробування нового ПТРК PIRAT (відео)

неділя, 15 вересень 2019, 13:00

Новітня польська протитанкова програма Pirat, яку розробляють компанії MESKO S.A. та CRW Telesystem-Mesko пройшла важливі польові випробування, зазначають Патріоти України. Тут використовується сучасна система наведення, яка відповідає стандартам НАТО ...

"Людина з нізвідки": Стали відомі нові цікаві деталі про шпигуна ЦРУ в Кремлі

неділя, 15 вересень 2019, 12:55

Олег Смоленков фактично був помічником помічника глави РФ Володимира Путіна. Дипломат Олег Смоленков, якого називають шпигуном США в Кремлі, є "людиною з нізвідки", що може свідчити про його причетність до секретних служб. Про це на сторінці у Facebook...