"Війна" починається: Україна прийняла жорстке рішення через дії ПАРЄ

Міністерство закордонних справ України прийняло рішення відкликати посла України при Раді Європи Дмитра Кулебу. 25 червня на своїй сторінці в Facebook про це заявив глава МЗС Павло Клімкін, повідомляють Патріоти України.

За його словами, дипломата відкликали для консультацій. Керівник відомства подякував українській парламентській делегації. За його словами, представники України в ПАРЄ "виклалася по повній".

"Тому призупинення участі в ПАРЄ - цілком логічний крок. Але не назавжди, щоб не віддавати РЄ на розтерзання Росії і її друзям", - заявив Клімкін.

Він підкреслив, що після повернення Росії до Ради Європи, організація втратила українську довіру. "З лідера зусиль по захисту прав людини організація перетворилася в простого менеджера, причому такого собі", - зазначив глава МЗС.

Хіти тижня. Чому "Слуга народу" набере менше голосів, ніж очікується: Соціолог дала пояснення

четвер, 18 липень 2019, 3:00

Цілком ймовірно, що "Слуга народу" набере менше голосів, аніж прогнозують соціологічні служби. По-перше, їх прихильники, здебільшого, молодь, яка роз’їдеться, по-друге - спрацює фактор абсолютної перемоги. Таку думку висловила директор фонду Демократи...

Хіти тижня. "Лошарик" как сигнал опасности странам арктического совета", - Злий Одесит

четвер, 18 липень 2019, 0:35

Мало хто акцентує увагу на тому, що у Росії не менші за амбітністю види на Арктику, ніж на Україну або будь-яку іншу країну. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Как-то раз, президент России Влад...